Obudowy puszki CCTV

Obudowy CCTV pozwolą Ci dyskretnie ukryć różnorodne urządzenia, dlatego zdecydowanie się na zainwestowanie w takie elementy będzie w wielu przypadkach absolutnym strzałem w dziesiątkę. Dzięki takim sprzętom można mieć pewność, że poszczególne urządzenia będą skutecznie zabezpieczone, m.in. przed czynnikami zewnętrznymi. Puszki CCTV można kupować pod kątem wymiarów, a te na całe szczęście są zazwyczaj kompaktowe. Obudowy cechują się bogatą estetyką, a do ich stworzenia wykorzystano przetestowane i dobrze sprawdzone materiały, oczywiście jedynie najwyższej jakości. Dzięki temu wydajność puszek CCTV stoi na zadowalającym poziomie.

Obudowy CCTV - obecność specjalnych otworów na okablowanie i kołki rozporowe

Obudowy CCTV posiadają specjalne otwory, którymi można poprowadzić okablowanie. Otwory wspomagają także prawidłowy proces montażu, więc nic dziwnego, że są tak ważnym elementem całego sprzętu. Znajdują się zarówno w górnej, jak i dolnej części zakupionej obudowy. Co ważniejsze trzeba je jednak wyłamać, lecz poszczególni użytkownicy nie powinni mieć z tym najmniejszych problemów. Puszki CCTV mogą korzystać również z kołków rozporowych. Wystarczy umieścić je we wspomnianych otworach, które znajdują się tym razem w tylnej części obudowy i sprzęt zostanie skutecznie powieszony. Można mieć pewność, że samoczynnie nie spadnie. Przed zakupem warto jednak zastanowić się nad tym, w które konkretnie modele zainwestować własne środki. Kompletną listę puszek CCTV można znaleźć na witrynie internetowej Bitsmart.pl. Obudowy są estetyczne, funkcjonalne, ale też łatwe do otwierania i zamykania.

Puszki CCTV - bardzo mocne zawiasy

Jedną z podstawowych zalet opisywanych elementów są bardzo mocne zawiasy, które znajdują się w drzwiczkach. To ważne, ponieważ w ten sposób obudowy są trudne do sforsowania przez osoby trzecie. Na pewno będzie je ciężko uszkodzić. Obudowy CCTV sklep posiada urozmaicony asortyment, dlatego też każda osoba sięgająca po taki sprzęt jest w stanie znaleźć dla siebie odpowiedniej jakości produkty. Obudowy wykonane są z metalu, a więc na pewno będą wytrzymałe, solidne, ale też niezwykle stabilne. Jeśli komuś zależy właśnie na tych parametrach technicznych, nie powinien się oczywiście rozczarować. Obudowy CCTV dobra cena to gwarancja zakupu najwyższej jakości puszek CCTV w przystępnej cenie rynkowej. Wiele będzie zależeć od konkretnego modelu puszki, ale na pewno nie zapłaci się za nią całych oszczędności. Obudowy kupuje się w kompletnych zestawach, wraz z zamkami oraz kluczykami. 

Sprawdź również: Drzwi rewizyjne, Obudowy TelekomunikacyjneObudowy podtynkowe
Znajdziesz u nas również producentów: Golden Media, HiMirrorGembird

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl