Zaciskarki kompresyjne do złącz

Zaciskarki kompresyjne są nieodłącznym elementem podczas pracy związanej ze złączkami typu F, RCA czy też BNC, umiejscowionych na kablach koncentrycznych. Zaciskarki powstają z wysokiej jakości materiałów, a co najważniejsze są bardzo łatwe w obsłudze. Narzędzia cechują się ponadto sporą wytrzymałością, wygodą użytkowania i podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Można z nich korzystać zarówno na zamkniętej przestrzeni, jak i też na otwartym terenie. Zaciskarki kompresyjne do złącz posiadają kompaktowe wymiary, dlatego zawsze można mieć je przy sobie, np. w torbie pracowniczej lub też nawet w kieszeni. Przydadzą się w pracy profesjonalnego instalatora, ale też elektryka. Sprawdzą się również wśród amatorów, którzy chcą popracować nad wykonywaniem zacisków.

Zaciskarki kompresyjne - zaciskanie złączy o różnych długości i blokada dźwigni

Zaciskarki kompresyjne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były w stanie zaciskać złącza o różnych długości. Jak widać zdobywają popularność przede wszystkim ze względu na swoją uniwersalność stosowania. Nic dziwnego, że pojawiają się w codziennym wyposażeniu fachowców, ale podobają się także amatorom. Ponadto należy docenić to, iż zastosowano w nich blokadę dźwigni, która sprawdza się podczas ich przechowywania. Tym sposobem w momencie, gdy zaciskarka nie jest używana, nie dochodzi do żadnych niebezpiecznych sytuacji. Zaciskarki kompresyjne do złącz mają wbudowany reduktor skoku tłoczyska, dlatego zastosowano w nich innowacyjne rozwiązania, sprawdzające się przede wszystkim podczas pracy profesjonalistów. Istnieją ich różne modele, a z kompletną ofertą można się zapoznać na stronie internetowej Bitsmart.pl.

Zaciskarki kompresyjne do złącz - możliwość swobodnego dostrojenia narzędzia

Zaciskarki kompresyjne sklep dysponuje rozmaitymi modelami narzędzi, które można sobie swobodnie dostroić, mając na względzie zastosowanie optymalnej końcówki tłoczyska lub też odpowiednie ustawienie zderzaka. Jak widać wyraźnie nad takimi narzędziami można w spokoju popracować, chociaż wypada mieć na ten temat podstawową wiedzę, która może się przydać przede wszystkim amatorom wykonywania zacisków. Zaciskarki kompresyjne dobra cena to przystępna finansowo opcja, która sprawdzi się w wielu przypadkach. Zaciskarki można dobierać m.in. pod kątem ich długości całkowitej, dlatego ważne jest to, aby osobom mniej doświadczonym pomagali profesjonaliści, znający się na takich narzędziach i mogący podpowiedzieć innym klientom. 

Sprawdź również: Uchwyty AntenoweWkrętaki płaskiSzczypce do przewodów
Znajdziesz u nas również producentów: SynapsWHISTLERLemco

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl