Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Gniazda meblowe z uchwytem

Gniazda meblowe z uchwytem są specjalnymi akcesoriami przeznaczonymi do zasilania urządzeń elektrycznych. Są to specjalne rodzaje przedłużaczy, dzięki którym jedno standardowe gniazdo elektryczne można przetworzyć na wiele gniazd. Rozwiązanie to jest idealne dla osób i firm, które korzystają z bardzo wielu urządzeń i posiadają ograniczone możliwości, jeśli chodzi o gniazdka montowane w ścianach. Opisywane rozwiązanie jest idealne do użytkowania przy biurkach. Ich praktyczny charakter i szerokie zastosowanie to atuty, dzięki którym takie produkty zyskują bardzo dużą popularność na rynku krajowym i międzynarodowym.

Praktyczne przedłużacze biurkowe dla każdego

Nowoczesne gniazda meblowe z uchwytem są wysokiej jakości, praktycznymi akcesoriami, które są wyposażone w specjalne zaciski śrubowe. Przy pomocy takich zacisków podstawa gniazda jest mocowana do krawędzi blatu mebla bez konieczności wiercenia żadnych otworów montażowych. Innowacyjne mediaporty meblowe z uchwytem są akcesoriami, które można mocować nie tylko do biurek, ale również do półek. W urządzeniach tych dostępne są różne ilości standardowych gniazd sieciowych, ale oprócz tego posiadają one złącza USB umożliwiające ładowanie wielu urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety oraz inne sprzęty, które korzystają z ładowarek typu USB. Jak więc widać, mediaporty meblowe z uchwytem są bardzo praktycznymi, funkcjonalnymi urządzeniami o szerokim zastosowaniu. Producenci dbają o bezpieczeństwo oferując gniazda meblowe z uziemieniem.

Niezawodny i trwały sprzęt elektryczny

Gniazda meblowe z uchwytem sklep oferuje swoim klientom dostęp do nowoczesnych urządzeń posiadających trwałą obudowę. Są one odporne na różnego rodzaju uderzenia, upadki, wstrząsy oraz różne uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego akcesoria te nie ulegną zużyciu nawet w przypadku częstego albo nawet nieprzerwanego użytkowania przez długi czas. Konstrukcja oferowanych gniazd meblowych uwzględnia wszelkie obowiązujące normy z zakresu bezpieczeństwa. Gniazda są odpowiednio uziemione, a obudowa wykonana została z materiałów, które nie przewodzą prądu i nie grożą porażeniem elektrycznym użytkownika. Gniazda meblowe z uchwytem dobra cena to doskonały opis naszej oferty. Sprzęt ten pomimo swojej trwałości i jakości na najwyższym poziomie jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Asortyment naszego sklepu obejmuje wiele rodzajów przedłużaczy charakteryzujących się zróżnicowaną ilością gniazd czy też większą albo mniejszą długością kabla. Można więc łatwo znaleźć sprzęt dopasowany do własnych potrzeb.

Sprawdź również: Taśmy LEDProjektory OgrodoweGniazda hermetyczne 
Znajdziesz u nas również producentów: MartmediaINET MultimediaMAG

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl