Wizualizery prezentacyjne przenośne

Wizualizery to urządzenia pomagające w prezentacjach multimedialnych. Ich rolą jest ukazanie na ekranie przedmiotu, na który skierowany jest wizualizer. Przydaje się to zwłaszcza w przypadku pracy nad dokumentem lub innymi treściami zapisanymi na kartce. Ta metoda sprawdza się w szkole, na uczelni, spotkaniach biznesowych i przy innych okazjach. W naszym sklepie znajdą państwo wizualizery przenośne, to znaczy takie, których transport nie stanowi kłopotu ze względu na rozmiar przyrządu. Dzięki temu możliwa jest wygodna praca w wielu miejscach. 

Właściwości uniwersalne

Jakość

Wszystkie oferowane w naszym sklepie wizualizery prezentacyjne posiadają dodatkowe lampy LED, służące podświetlaniu obiektu zainteresowania. Każdy model posiada ponadto możliwość zapisywania plików  w formatach JPG, AVI, MP4. Wysoka jakość pozwala na uchwycenie przedmiotów w czasie rzeczywistym, w autentycznych kolorach, płynnie, bez zbędnych opóźnień i zakłóceń. Ponadto, istnieje opcja nawet stukrotnego powiększenia przechwyconego obrazu, co w połączeniu z płynnością daje efektowną i efektywną kombinację w jakości HD 720p.

Wygoda

Urządzenia są niezwykle wygodne w obsłudze. Można nimi sterować wg uznania poprzez panel dotykowy lub przy użyciu pilota. Z kolei gdy przyjdzie czas na zakończenie pracy, pilota włożyć można do wbudowanej w wizualizer skrytki. Kamera może być obracana szeroko, o 270 stopni. Poza tym, każdy wizualizer prezentacyjny posiada wbudowaną autonomiczną pamięć, umożliwiającą przechowywanie zeskanowanych obrazów w urządzeniu, a nie tylko na komputerze. 

Wytrzymałość i niezawodność

Powyższe cechy produktów możliwe są dzięki zaawansowanym częściom, które poza spełnianiem swoich zadań, charakteryzują się niezawodnością i wytrzymałością. Złośliwość przedmiotów martwych to już przeszłość! Firma GAOKE oferuje egzemplarze najlepszej jakości - dzięki różnorodności produktów w tej kategorii, możesz znaleźć odpowiedni dla siebie i swoich potrzeb. 

Wizualizery przenośne - różnice, ceny, kontakt

Wizualizery w sklepie różnią się od siebie pod względem ilości megapikseli ((Mpx), jak również FPS (liczby klatek na sekundę) i rodzaju obiektywu. Ponieważ niektórymi parametrami różnią się od siebie wizualizery - ceny też są różne. Na szczęście szeroka gama wybory pozwala na wybranie wizualizera w dobrej cenie, pasującego do Twoich potrzeb. 

Jeśli interesuje Cię ten temat, możesz zamówić swój egzemplarz przez stronę internetową. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefonicznie.

Sprawdź również: Standy Multimedialne, Projektory Kina Domowego, Biurka Gamingowe
Znajdziesz u nas również producentów: qviartEZCastEnergizer

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl