Wideodomofony bezprzewodowe Wi-Fi 

Wideodomofony bezprzewodowe to nowoczesne rozwiązanie, zapewniające bezpieczeństwo oraz komfort mieszkańcom domów, którzy z uwagi na warunki terenu lub wybór nie decydują się na klasyczne rozwiązanie, z podłączeniem urządzenia za pomocą przewodu elektrycznego. Nowoczesne, wideodomofony bezprzewodowe z kamerą pozwalają korzystać z niezawodności działania urządzeń w każdych warunkach atmosferycznych oraz o każdej porze. 

Wideodomofony bezprzewodowe nowoczesnym rozwiązaniem 

Zastosowanie nowoczesnych elementów, składających się na najwyższej jakości produkt, spełniający wysokie wymagania użytkowników pozwala klasyfikować wideodomofony WiFi w grupie urządzeń niezawodnych oraz trwałych. Ich ogromna funkcjonalność wiąże się z zastosowaniem wielu, przydatnych narzędzi, ułatwiających kontakt z gośćmi, pojawiającymi się przed furtką. Wideodomofony bezprzewodowe z kamerą wbudowaną w urządzenie pozwalają na wizualny kontakt z rozmówcą, znajdującym się przed posesją dzięki 50 metrowemu zasięgowi w otwartym terenie. Wideodomofony WiFi posiadają ponadto funkcję robienia zdjęć podczas rozmowy oraz wbudowaną pamięć do 50 zdjęć.

Otwarcie furtki z poziomu słuchawki pozwala uniknąć wychodzenia z domu, aby otworzyć ogrodzenie. Prowadzenie rozmowy, podsłuch z kamery przy furtce oraz otwieranie drzwi są niezbędnymi funkcjami, realizowanymi niezawodnie przez nowoczesne urządzenia, dostępne w ofercie. Wysoka jakość, precyzja wykonania oraz stylowa stylistyka zapewnią komfort użytkowania oraz doskonały wygląd domofonu w strefie wejściowej. Pozwól sobie na nowoczesne rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie. 

Wideodomofony bezprzewodowe - dobra cena, najwyższa jakość

Niewielki rozmiar urządzenia, ekran LCD 2,4", moc sygnału na poziomie 19 dB oraz łatwość obsługi niezawodnych wideodomofonów sprawiają, że urządzenia stają się niezbędnym elementem wyposażenia każdej posesji. Przeznaczone głównie do użytku prywatnego wideodomofony bezprzewodowe dostępne są w dobrej cenie. Wysokiej jakości produkty posiadają kompaktowe wymiary, pozwalające zamontować je w każdym przedpokoju/wiatrołapie. Najnowocześniejsze wideodomofony bezprzewodowe sklep oferuje w opcji szybkiej, bezpiecznej dostawy na terenie całego kraju. Dostosuj funkcjonalność urządzenia do swoich wymagań, ustawiając indywidualnie głośność urządzenia, parametry obrazu, datę i godzinę oraz przeglądaj zapisane zdjęcia. Korzystaj z wideodomofonu bezprzewodowego nawet w warunkach niedostatecznej widoczności, po zmroku, dzięki zamontowanym diodom LED. 

Sprawdź również: Dzwonki bezprzewodowe, Wideodomofony, Czujniki bezpieczeństwa
Znajdziesz u nas również producentów: MaxkinDSEBRINNO

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl