Wideodomofony Vidos Duo

Wideodomofony Vidos Duo przydadzą się przede wszystkim na terenie nowoczesnych biurowców, ale też domków jednorodzinnych. Z ich pomocą można udanie zatroszczyć się o bezpieczeństwo własne i bliskich. Stacje bramowe Vidos Duo pomagają rozpoznać obce osoby, dzięki czemu nie wpuści się ich na teren swojej posesji i obroni się własne mienie, a nawet zdrowie. Zestawy wideodomofony Vidos Duo składają się z różnych modułów, m.in. kamer oraz monitorów, więc warto połączyć ze sobą te elementy, aby mieć pewność, że zestaw zadziała poprawnie w każdych warunkach. Moduły Vidos Duo poprawiają poziom bezpieczeństwo i doprowadzają do tego, że ludzie są spokojniejsi.

Wideodomofony Vidos Duo - pamięć zdjęć oraz rejestrowanie wszelkich wizyt

Wideodomofony Vidos Duo są niezwykle rozbudowanymi urządzeniami, w których zawarto tak przydatne funkcje jak pamięć zdjęć czy też rejestrowanie wszelkich wizyt. Pamięć przydaje się przede wszystkim wtedy, gdy na terenie posesji dojdzie do jakiegoś włamania. Dzięki temu szybciej znaleźć ewentualnego sprawcę. Rejestrowanie wizyt okazuje się pomocne np. wtedy, gdy domowników przez dłuższy czas nie ma w domu. Stacje bramowe Vidos Duo pozwolą wpuścić na własną posesję jedynie zaufane i sprawdzone osoby, których domownicy w żaden sposób się nie obawiają. Zestawy wideodomofony Vidos Duo mogą być sterowane z pomocą specjalnych czujników oraz dodatkowych przekaźników. Jest to banalnie proste. Moduły Vidos Duo pozwalają na sterowanie oświetleniem oraz na podłączenie dodatkowych kamer CCTV. Wszystkie produkty mogące wchodzić w skład kompletnego zestawu znajdzie się na stronie Bitsmart.pl.

Moduły Vidos Duo - możliwość skorzystania ze specjalnego przycisku SOS

Wideodomofony Vidos Duo sklep udostępnia tak nowoczesne modele, że zainteresowani w dowolnym momencie mogą skorzystać ze specjalnego przycisku SOS. Pozwala on na natychmiastowe wysłanie wiadomości alarmowej na telefon komórkowy. Tym samym nie będzie problemów z odbiorem podejrzanych sygnałów i przekazaniem ich do odpowiednich organów ścigania. Wideodomofony Vidos Duo dobra cena to kusząca oferta w zakresie finansowym, która może poprawić poziom bezpieczeństwa na terenie wielu budynków i prywatnych posesji. Stacje bramowe Vidos Duo dobra cena spodobają się przede wszystkim tym osobom, które chcą zatroszczyć się o swój spokój i nie lubią niezapowiedzianych wizyt. Przydaje się to zwłaszcza w przypadku firm oraz rodzin wielodzietnych, choć często korzystają z tego również te osoby, które mieszkają na bogatszych osiedlach. 

Sprawdź również: Wideodomofony ALCADWideodomofony analogowe, Domofony
Znajdziesz u nas również producentów: SkymasterSUNHANS, GreenBlue

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl