Uchwyty biurowe do sprzętu RTV

Uchwyty RTV to urządzenia dzięki którym możliwe jest zamontowanie telewizorów plazmowych takich jak LCD bądź LTD w domu lub w biurze.
 
Uchwyty montażowe możemy podzielić na dwie kategorie ze względu na powierzchnię montażowa, czyli w zależności gdzie chcemy zamocować uchwyty RTV. Wyróżniamy zatem uchwyty ścienne lub sufitowe. Zdecydowanie częściej wybieranymi przez klientów są uchwyty RTV ścienne. Ich bogata oferta i różnorodność zadowala oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Bardzo popularne uchwyty RTV to uchwyty które posiadają regulowane rozstaw otworów na śruby montażowe. Dzięki temu w bardzo prosty sposób możemy dostosować pozycje umocowanego sprzętu na ścianie w domu lub biurze w zależności od naszych potrzeb. Pod względem funkcjonalności uchwyty do sprzętu RTV są podzielone na trzy grupy urządzeń.

Trzy rodzaje uchwytów RTV

Uchwyty z pełną regulacją tak zwana obrotowe
Dzięki specjalnej konstrukcji uchwyty te pozwalają na regulację nie tylko pod względem kąta pochylenia, ale także na poziomie w zakresie 180°. Jest to najbardziej funkcjonalna grupa uchwytów do sprzętu RTV. Uchwyt z pełną regulacją pozwala nam umocować urządzenie w którymkolwiek miejscu, a następnie dowolnie ustawić telewizor. W każdym momencie możemy dowolnie wyregulować ustawienie telewizora.

Uchwyty z regulacją pionową

Takie urządzenie pozwala na dostosowanie mocowanego telewizora pod kątem nachylenia. Uchwyty te bardzo łatwo spełniają wymagania użytkowników. Sprawdzają się kiedy podwieszany nas telewizor wyżej i jednocześnie chcemy pochylić go w dół aby obraz był lepszy i bardziej wyrazisty. 

Uchwyty stałe

Chwyty RTV bez możliwości zmiany konta nachylenia, ale za to ze stabilnym chodzenia na ścianie. Uchwyty doskonale sprawdzają się kiedy nie mamy zamiaru regulować pozycji telewizora po jego przymocowaniu. Dużą zaletą uchwytów stałych jest ich bardzo niski profil, dzięki któremu po przymocowaniu telewizora uchwyt staje absolutnie niezauważalny.
 
Jak dopasować uchwyt
 
Aby odpowiednia dopasować uchwyt należy zwrócić uwagę na wagę telewizora i rozstaw otworów montażowych, rozmiar ekranu jest podawany orientacyjnie. Detale te są podawane w instrukcji obsługi, można też zmierzyć się manualnie. 
 
Uchwyty RTV sklep posiada w ofercie dostęp do różnego rodzaju uchwytów RTV. Każdy może dobrać idealny produkt oraz dopasować go do swoich potrzeb. Uchwyty RTV sprawdzają się nie tylko w domu, ale także doskonale sprawdzą się jako uchwyty biurowe, przy tym są wykonane z najwyższej jakości materiału.

Sprawdź również: Ścianki TV, Uchwyty do telewizorów, Uchwyty ścienne na pilot
Znajdziesz u nas również producentów: SkymasterSUNHANSGreenBlue

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl