Tunery telewizyjne cyfrowe

Tunery cyfrowe mogą znaleźć zastosowanie praktycznie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ pozwalają na oglądanie telewizji satelitarnej, naziemnej oraz kablowej. Najważniejszą informacją dla domowników jest jednak to, aby takie tunery telewizyjne prawidłowo podłączyć. Nie wymaga się jednak pod tym kątem żadnych specjalistycznych umiejętności. Tunery cyfrowe satelitarne skalują sygnał PAL do rozdzielczości wahającej się w granicach 720 p lub też 1080 p. Tunery pozwalają na swobodną obsługę teletekstu, ale też wszelkich napisów ekranowych.

Tunery cyfrowe - obsługa różnorodnych standardów

Tunery cyfrowe pozwalają na ekspresowe obsługiwanie różnorodnych standardów. Zainteresowani nie będą więc mieć problemów z obsługą MPEG-2, MPEG-4, HEVC/H.265 czy też MPEG-4 AVC/H.264. Wiele zależy od tego, jakie potrzeby będą mieć kolejni użytkownicy, którzy sięgną po rozbudowane i nowoczesne tunery telewizyjne. Takie urządzenia prezentują się nad wyraz schludnie, dlatego mogą pełnić funkcję doskonałego elementu dekoracyjnego. Zwykle korzysta się z nich w swoich salonach. Nie będą zajmować w nich dużo miejsca.

 Tunery cyfrowe satelitarne posiadają specjalny czytnik kart dla płatnych telewizji typu CA. Taka opcja zadowoli nieco bardziej wymagających odbiorców, więc dla niektórych będzie to z pewnością spore ułatwienie. Dostępne modele można sobie swobodnie przewertować na stronie BitSmart.pl, gdzie na pewno znajdzie się dla siebie korzystny i niezawodny produkt domowy. Tunery pracują na różnorodnym zakresie częstotliwości, a będzie to zależne od tego, w jaki model zainwestuje się swoje środki finansowe.

Tunery telewizyjne - rozbudowane funkcje oprogramowania

Tunery cyfrowe sklep posiada w swoim bogatym asortymencie modele o rozbudowanych funkcjach oprogramowania. Oznacza to w praktyce, iż zainteresowani mogą oczekiwać od swoich tunerów telewizyjnych obsługi grafiki w obrazie PIG, kontroli rodzicielskiej dla kanałów przeznaczonych dla osób dorosłych, bogatej pamięci kanałów (5000 kanałów TV oraz radio) czy też łatwego w użyciu systemu menu. 

Tunery cyfrowe dobra cena to zadowalająca propozycja dla wszystkich tych osób, które cenią sobie telewizję i nie wyobrażają sobie bez niej swojego gospodarstwa domowego. Własny relaks trzeba jednak w pewien sposób urozmaicać, aby godziny spędzone na kanapie były w pełni satysfakcjonujące. Polecane tunery na pewno zdadzą egzamin i pozwolą na edytowanie różnorodnych kanałów. Można dodawać je do ulubionych, przenosić czy też blokować i zmieniać ich nazwę. 

Sprawdź również: Dekodery, Adaptery WiFi, Zasilacze modułowe
Znajdziesz u nas również producentów: ANADOL, ATTEADVOIDER

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl