Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Piloty do dekoderów tunerów NC+

Piloty do dekoderów NC+ to innowacyjne i bardzo nowoczesne urządzenia, które pozwalają na uzyskanie pełnej wygody podczas oglądania telewizji w naszym mieszkaniu. Dziś nie wyobrażamy sobie życia bez tego urządzenia. Nie tylko ułatwia nam dostęp do odbiornika TV, ale równiezdaje nam dostęp do wielu funkcji zawartych w małym, przenośnym urządzeniu. Piloty pozwalają na sterowanie naszym dekoderem bez ruszania się z wygodnej kanapy.

Piloty do Tunerów NC+ montuje się w bardzo prosty sposób, zajmuje to kilka minut i już możemy cieszyć się pełno kompleksowym działaniem. Piloty posiadają sporą ilość pożytecznych funkcji takich jak: regulacja głośności, wejście do menu dekodera, nawigację, dostęp do NC+ GO TV, przełączanie kanałów czy też obsługę funkcji nagrywania. To tylko kilka z funkcji, którymi możemy operować i jakie proponuje nam firma. Działanie pilota można przywrócić do stanu fabrycznego naciskając jednocześnie i przetrzymując przez 3 sekundy klawisze "OK" oraz "NC+ Power". Następnie po mrugnięciu czerwonego wskaźnika na pilocie, wciskamy kolejno "9", "8", "0".

Piloty do dekoderów NC+ - urządzenie, które zmieni Twoje życie na lepsze

Piloty do Tunerów nc+ pozwalają użytkownikom na pełną dowolność i zakres przeróżnych funkcji w urządzeniu. Piloty te różnią się od siebie m.in wyglądem, kształtem oraz funkcjami dopasowanymi do Twoich potrzeb, dlatego na stronie internetowej Bitsmart.pl możesz wybrać dla siebie najlepsze produkty. W ofercie czeka szeroka gamma różnorodnych elektronicznych produktów, które ułatwiają codzienne życie. Piloty cieszą się wysoką jakością i solidnym wykonaniem, a dzięki swojej nietypowej konstrukcji są w niskich cenach. 

Piloty do dekoderów NC+ - nagrywanie i dostęp do NC+ GO TV

Piloty do dekoderów NC+ sklep oferuje dostęp do rozbudowanych produktów, które umożliwiają nagrywanie dźwiękowe telewizora. W asortymencie sklepu znajdziesz piloty uniwersalne oraz te z rozbudowanymi funkcjami. Ponadto przycisk NC+ GO TV pozwala na oglądanie filmów i seriali proponowanych przez dekoder NC+. Już nie musisz się martwić o przegapiony film lub serial. Do danych w swoim dekoderze oraz przez sterującym go pilocie nc+ mają dostęp tylko i wyłącznie użytkownicy urządzenia. Nie musisz się więc martwić o wykradanie danych przez firmy poboczne.

Piloty do dekoderów NC+ dobra cena z pewnością zaskoczy grono zainteresowanych osób. Wykonując samodzielny i bardzo prosty montaż ograniczasz swoje zbędne wydatki. Nie są wymagane ku temu żadne specjalistyczne zdolności. 

Sprawdź również: Piloty do Smart TV, Piloty telewizyjne, Tablice Interaktywne
Znajdziesz u nas również producentów: CABSTONEBIRA TRONICWHISTLER

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl