Anteny Trójramienne UHF

Telewizja naziemna DVB-T oferuje szereg darmowych kanałów telewizyjnych nadawanych w cyfrowej czy analogowej jakości. Jednak dla dobrego odbioru jej sygnału niezbędna jest skuteczna antena pracująca w paśmie UHF. Nowoczesne Anteny Trójramienne UHF to doskonały wybór dla bezproblemowego odbioru naziemnego sygnału cyfrowego. Dzięki kompaktowej budowie, opartej na 3 pionowo ułożonych prętach, Anteny Trójramienne charakteryzują się stosunkowo dużym wzmocnieniem. Tego typu konstrukcja pozwala na zoptymalizowanie długości anteny przy zachowaniu odpowiednich parametrów i właściwości. Instalacja zapewnia świetną jakość sygnału, nawet jeżeli stacja nadawcza znajduje się w sporej odległości. 

Anteny trójramienne UHF - sprawdzone urządzenia

Anteny Trójramienne sklep oferuje profesjonalnie wykonane, gwarantujące odbiór programów w bardzo dobrej jakości. Dostępne na stronie BitSmart.pl różnego rodzaju modele umożliwiają indywidualne dostosowanie anteny do bieżących potrzeb każdego odbiorcy. Problem często spotykany podczas użytkowania sprzętu to dynamiczny rozrost sieci LTE, który może powodować zakłócenia w odbiorze sygnału telewizyjnego w jego górnych pasmach. Dla zniwelowania tego zjawiska stosuje się wbudowane w antenę specjalne filtry LTE. W skutecznym odbiorze pomocne są również opcje możliwości ustawienia anteny pod różnymi kątami oraz polaryzacji pionowej i poziomej.  
Ponieważ Anteny Trójramienne przeznaczone są do montażu zewnętrznego, muszą być w pełni odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne - deszcz, śnieg oraz promieniowanie UV. Dlatego wszystkie urządzenia w Smart Home wykonano z wysokiej klasy materiałów przedłużających ich żywotność. Dodatkową ich zaletą jest łatwy i szybki montaż, przy użyciu dostępnych w komplecie z anteną akcesoriów. Kierunkowe urządzenia tego typu konstrukcji szczególnie sprawdzą się w miejscach o trudnych warunkach odbioru i mocno oddalonych od nadajnika.

Inteligentne Anteny Trójramienne

Do zadań specjalnych dedykowane są Anteny Trójramienne UHF uzbrojone w pasywno/aktywny dipol, który umożliwia automatyczne sterowanie wzmocnienia, optymalnie dostosowane do mocy nadajnika. Ale nieosiągalne do tej pory parametry oraz funkcjonalności daje tym najnowocześniejszym antenom zastosowanie inteligentnej technologii TForce, opartej na produkcji ze związków półprzewodnikowych. Pozwala ona na znaczne zwiększenie zasięgu w instalacjach DVB-T, odbierając nawet bardzo słabe sygnały i odzyskując te utracone z odległych nadajników.
Anteny Trójramienne dobra cena w parze z profesjonalnym wykonaniem - to niezawodny sposób na idealny, niczym niezakłócony relaks podczas oglądania telewizji wszędzie tam, gdzie tylko zapragniemy. Anteny Trójramienne UHF można stosować nie tylko w domu, ale zabrać ze sobą na wakacje i być zawsze na bieżąco ze swoimi ulubionymi programami.
 
Sprawdź również: Zasilacze awaryjny UPS, Kable zasilające, Adaptery USB-C
Znajdziesz u nas również producentów: HUAWEIMeliconiWkrętmet
 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl