Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Transmitery AV sklep

Transmitery AV

Większość osób posiada w domu kilka telewizorów. Jeśli chcemy, aby do nich wszystkich docierał jeden telewizyjny sygnał telewizyjny możemy korzystać z kilku dekoderów czy też anten. Możemy także położyć nową telewizyjną instalację. Jak się przekonamy jednak, w sprzedaży znaleźć możemy także transmitery AV. Transmitery AV mają to do siebie, że potrafią w sposób bezprzewodowy przesyłać dźwięk i obraz, na przykład dekodera satelitarnej telewizji bezpośrednio do telewizora, który znajduje się w innym pomieszczeniu.

Transmitery AV sklep

Transmitery AV sklep służyć mogą nie tylko przesyłaniu na odległość telewizyjnego sygnału, ale także służą transmitowaniu innego w zasadzie dowolnego dźwięku oraz obrazy. Transmitery AV sklep są kompatybilne z większością sprzętów multimedialnych, jakie znajdziemy w domu, wliczając w to odbiorniki satelitarne, komputery, telewizory oraz odtwarzacze DVD/ Blu-Ray/ CD.

Aby zobrazować dobrze możliwości tegoż urządzenia, powiemy tylko tyle, że transmitery AV pozwalają użytkownikowi na przykład na przesyłanie obrazu oraz dźwięku bezpośrednio z odtwarzacza DVD do telewizora w całkiem innej części domu. Bardzo ciekawą funkcją co po niektórych modeli jest także możliwość transmitowania muzyki, na przykład z komputera przy pośrednictwie fal FM, które odczytać można przy pomocy w zasadzie dowolnego radiowego odbiornika FM.

Transmitery AV dobra cena

Pewnie wiele osób zastanawia się czy posiadając transmitery AB dobra cena, przysyłający sygnał z danego źródła, będzie można oglądać inne kanały telewizyjne na różnych telewizorach. Musimy niestety wszystkich zasmucić, ponieważ nie jest to możliwe. Transmitery AV dobra cena przesyła sam sygnał audio i wideo. Zatem jest on ściśle uzależniony od źródła, które nadaje je. Jeśli dekoder telewizyjny na wyjściu swoim emituje stację TVN, to wszystkie inne urządzenia odbierające dźwięk oraz sygnał bezpośrednio z transmitera będą właśnie ten kanał transmitowały.

Warto jednak dodać, że na rynku znajdziemy już specjalne transmitery wielokanałowe. Dzięki nim mamy możliwą transmisję AV na bardzo różnych pasmach. Oznacza to nic innego jak to, że na przykład na telewizorze w jednym pokoju, oglądać możemy program TV, a na telewizorze znajdującym się w drugim pokoju oglądamy film z komputera czy też z odtwarzacza DVD. Jak najbardziej warto zainwestować w te urządzenia. Nie będziemy tego w żadnym wypadku żałować. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Zakup na pewno będzie w pełni udany i nas uszczęśliwi.

Sprawdź również: Smart HOMEKable Euro SCARTRozdzielacze Euro Scart
Znajdziesz u nas również producentów: Blue LineCabelconGlobal Invacom

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl