Szafy Rack 19 stalowe, szklane 

Jeśli stoisz właśnie przed wyborem dla siebie szafy Rack 19, to dobrze trafiłeś. Niby mogłoby się wydawać, że szafy Rack 19 stalowe to porste produkty, ale jednak potrafią przy wyborze przyprawić o poważne dylematy. Nie wiemy kompletnie czy szafy Rack 19 stalowe to dobry wybór, a może lepiej zdecydować się na szafy metalowe bądź szklane?

Szafy Rack 19 metalowe

A czym w ogóle są szafy Rack 19 metalowe? Tak naprawdę ten już mityczny „Rack” jest systemem motywowania wyposażenia w stojakach oraz szafach. Jest on w pełni ustandaryzowany. Dzięki temu właśnie, wiedząc, że posiada dane urządzenie obudowę w typie Rack mamy stu procentową pewność, że będziemy mogli je zamontować bez żadnego problemu w stojaku bądź także w właśnie w szafie Rack.

Jeśli chodzi o główne parametry szafy Rack 19 metalowe, to najważniejsze z nich to szerokość, wysokość, szerokość, głębokość oraz oczywiście głębokość montażowa.

Szafy Rack 19 szklane

Szafy Rack 19 szklane mają szerokość, które podawane są calach. Najczęściej mowa o szerokości montażowej w formacie 19” nieco rzadziej pojawia się instalacja mniej o szerokości 10”. Z kolei szafy Rack 19 szklane parametr wysokości jest określony w ilości U. Przy zakupie szafy Rack musimy mieć świadomość, że 1U = 1 i ¾ cala. Daje nam to 44,45 milimetrów. Od razu należy wspomnieć, że wysokość podawana w jednostkach U jest wymiarem wewnętrznym montażowym. Nie jest to w żadnym wypadku wysokość zewnętrzna stojaka czy też szafy.

Szafy Rack 19 stalowe sklep

Warto także dodać, że istnieją szafy Rack 19 stalowe sklep zarówno wiszące, jak i także stojące. Jeśli chodzi o szafy Rack 19 stalowe sklep wiszące na ścianie przeznaczone są do montażu dużo mniejszej ilości urządzeń lżejszych. Głównie mowa o monitoringu oraz o urządzeniach telekomunikacyjnych. Największym dostępnym rozmiarem szaf jest 22U. W praktyce wykorzystywane są najczęściej szafy w rozmiarach o przedziale 6U do 12U. W szafach wiszących maksymalne obciążenie wynosi 60 kilogramów.

Szafy Rack 19 stalowe dobra cena

Wybór konkretnej szafy zależy tylko i wyłącznie od nas, jak i także od budżetu, którym dysponujemy. Warto zapoznać się z ofertą szafy Rack 19 stalowe dobra cena. W ofercie szafy Rack 19 stalowe dobra cena znajdziemy rozwiązania dopasowane do każdego budżetu. Niby jest to prosty zakup, ale należy mieć na analizę nieco czasu. Pochopne i spontaniczne decyzje w żadnym wypadku się tutaj nie sprawdzają. Pamiętajmy o tym. Zawsze można poradzić się także fachowca w tym temacie.

Sprawdź również: Szafy Rack 19 szufladySzafy Rack 19 półkiSzafy Rack 19 maskownice 
Znajdziesz u nas również producentów: SmartTP-LINKThiEYE

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl