Systemy optyczne IRS (z DVB-T)

Systemy optyczne IRS umożliwiają przetwarzanie częstotliwości satelitarnych na sygnały optyczne i dzięki połączeniu z odbiornikami optycznymi przesyłać sygnał dalej, również na duże odległości. Takie rozwiązanie znakomicie sprawdza w nowoczesnych, inteligentnych domach, ale także w miejscach, w których sygnał satelitarny jest dostarczany do wielu odbiorników jednocześnie, takich jak na przykład hotele.

Systemy optyczne IRS (z DVB-T) dla wielu odbiorników

Dzięki szerokiemu wyborowi oferowanych urządzeń w kategorii systemy IRS (z DVB-T) sklep Bitsmart.pl jest odpowiednim miejscem, w którym można znaleźć urządzenia najlepiej dopasowane do potrzeb danej instalacji. Konwertery i systemy optyczne IRS (z DVB-T) pozwalają podnosić moc wyjściową odbiornika światłowodowego oraz zwiększać odległość od anteny do systemu FIRS, a co za tym idzie gwarantują większą nawet aż o 2 tysiące dopuszczalną liczbę odbiorników sygnału podłączonych do instalacji satelitarnej,

Systemy optyczne IRS charakteryzują się dużą prostotą instalacji nawet w przypadku ich umieszczania w dużych budynkach mieszkalnych czy komercyjnych, co skraca czas ich konfiguracji, a dodatkowo daje możliwość szybkiej oraz bezproblemowej modernizacji czy rozbudowy z dołączeniem kolejnych odbiorników. Posiadają szeroki zakres kompatybilności z modułami i urządzeniami wykorzystywanymi do zamiany na sygnały optyczne o różnej długości fali.

Systemy optyczne IRS - wysoka jakość i dobra cena

Rozwiązania smart home działają skutecznie wówczas, gdy stosuje się w nich dużą liczbę nowoczesnych urządzeń, dlatego tym ważniejsze jest, by były one odpowiednio tanie. Jeśli chodzi o systemy optyczne IRS (z DVB-T) dobra cena idzie w parze z wysoką jakością. Dzięki temu znakomicie sprawdzą się nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także w apartamentach i hotelach, w których szczególne znaczenie odgrywa konieczność podłączenia sygnału optycznego do wielu odbiorników jednocześnie.

Nowoczesne systemy optyczne IRS (z DVB-T) pozwalają podłączać urządzenia używane w instalacji zarówno przy pomocy kabli optycznych, jak i bez ich użycia, z wykorzystaniem szybkich gniazd F. Wszystkie systemy IRS (z DVB-T) sklep Bitsmart.pl oferuje w wygodnej dla klientów sprzedaży wysyłkowej z krótkim czasem realizacji każdego zamówienia. W przypadku dostępności magazynowej produktów wysyłka następuje w terminie 5 dni. Wybierając właściwe systemy optyczne IRS (z DVB-T) dobra cena jest gwarantowana, ale nie oznacza utraty jakości, a zestawy można szybko, łatwo i bezproblemowo zamontować w budynku.

Sprawdź również: System Fiber Optic, System MDU (bez DVB-T)Kable FC/PC
Znajdziesz u nas również producentów: IKUSIIntempo, INFOMIR

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl