Etiger Sygnalizatory Wi-Fi

Sygnalizatory Wi-Fi to innowacyjne, nowoczesne systemy alarmowe opierające się na wygodnej dla użytkownika technologii bezprzewodowej. Z powodzeniem mogą być używane jako samodzielne zabezpieczenie, gdyż posiadają sprawdzone systemy ostrzegania przed włamaniem. Etiger sygnalizatory Wi-Fi to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie połączenie gwarancji bezpieczeństwa z komfortem i praktycznością użytkowania. Technologia bezprzewodowa sprawia, że urządzenia nie zajmują dużo miejsca i są bardzo proste zarówno w montażu, jak i obsłudze.

Sygnalizatory Wi-Fi to gwarancja bezpieczeństwa

Etiger sygnalizatory Wi-Fi sklep oferuje Państwu produkty bardzo wysokiej jakości. Świetnie sprawdzają się do zabezpieczenia zarówno domu czy pomieszczeń przydomowych, jak i pomieszczeń biurowych czy gospodarskich. Komfortowe sterowanie urządzeniem umożliwia dołączony do zestawu wygodny, intuicyjny w obsłudze pilot. Etiger sygnalizatory Wi-Fi dobra cena to kolejna zaleta tych produktów, gdyż wysoka jakość i prosta obsługa idą w parze z niezwykle atrakcyjną ceną.

Kolejną zaletą Etiger sygnalizatory Wi-Fi jest to, że można z powodzeniem łączyć ze sobą różne urządzenia tego producenta, aby ich działanie antywłamaniowe i zabezpieczające się uzupełniało. Syreny alarmowe Etiger mają możliwość sparowania z czujkami ruchu oraz szeroki zasięg, co zapewni Państwu kompleksową ochronę pomieszczeń i budynków przy niezwykle prostej obsłudze.

Sygnalizatory wi-fi - różne rodzaje

Aby wyjść naprzeciw Państwa indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom, oferujemy państwu Etiger Sygnalizatory Wi-Fi wyposażone w różne opcje. Oprócz klasycznego alarmu świetlnego, mogą Państwo wybrać także syreny dźwiękowe, które już z daleka zawiadomią o próbie włamania i odstraszą ewentualnych włamywaczy. W zależności od miejsca, w którym ma zostać zamontowany system alarmowy, mogą Państwo wybierać między sygnalizatorami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi.

W naszej ofercie Etiger Sygnalizatory Wi-Fi sklep oprócz sygnalizatorów zasilanych tradycyjnie znajdą państwo również zestawy wyposażone w przyjazne środowisku, nowoczesne panele solarne, które czerpią energię z promieni słonecznych. Jest to idealna propozycja dla wszystkich, dla których oszczędność i ekologia są równie ważne jak gwarancja bezpieczeństwa.

Etiger sygnalizatory Wi-Fi dobra cena łączy się z praktycznością i wysoką jakością oferowanych produktów. To uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie kompleksową ochronę, ale jednocześnie cenią sobie wygodę i ekonomiczność.

Sprawdź również: Alarmy Maxkin zestawyMaxkin alarmy akcesoria, Maxkin czujniki ruchu
Znajdziesz u nas również producentów: Space Home AlarmProMedix, LB-Link

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl