Stojaki i pojemniki magazynowe

Stojaki i pojemniki magazynowe są praktycznym elementem wyposażenia w warsztatach, magazynach, sklepach czy też w innych przestrzeniach użytkowych, gdzie utrzymanie porządku jest niezwykle istotne. System regałowy pozwala na precyzyjną segregację wcześniej nieuporządkowanych rzeczy, a dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, schludności wykonania oraz urozmaiconej kolorystyce, stojaki i pojemniki magazynowe pozytywnie wpływają na estetykę miejsca pracy.

Stojaki i pojemniki magazynowe - praktyczne wyposażenie przestrzeni użytkowych

Stojaki i pojemniki magazynowe sklep oferuje urozmaicone i przydatne rozwiązania dla twojego biznesu. Dostępne na stronie bitsmart.pl stojaki różnią się od siebie m.in. wyglądem oraz rozmiarem, co pozwala naszym klientom na dobranie odpowiednich dla swoich potrzeb produktów. Standardowo pojemniki na naszej stronie dostępne są w pięciu podstawowych kolorach: czarnym, żółtym, czerwonym, niebieskim, zielonym. Stojaki i pojemniki magazynowe sklep dba o to, by wielkości stojaków i rozmiar kuwet były również zróżnicowane. Obecnie dostępne są kuwety w trzech wymiarach: S, M i L, które można dowolnie komponować. Mniejsze mogą być wykorzystywane do przechowywania małych narzędzi i akcesoriów, większe doskonale nadają się do trzymania w nich większych urządzeń.

Porządne wykonanie z wysokojakościowych materiałów

Nasze kompletne pojemniki magazynowe wykonane zostały z najlepszych dostępnych materiałów, co pozwala na ich rozmaite zagospodarowanie.  Same pojemniki wykonane zostały z polipropylenu. Oferowane przez nas produkty są wytrzymałe i stanowią solidną konstrukcję, która pozwala na duże obciążenia. 

Mnogość zastosowań

Kompletne pojemniki magazynowe stanowią przede wszystkim dopełnienie regałów, ale dzięki odpowiedniej konstrukcji mogą tworzyć samodzielne regały poprzez ustawienie kuwet jedna na drugiej. To daje dodatkowe możliwości w zastosowaniu. Ich uniwersalność sprawia, że są wyjątkowo praktyczne, bo sprawdzają się również w innych systemach regałowych.

Łatwość obsługi i montażu w dobrej cenie

Stojaki i pojemniki dobra cena z pewnością zaskoczą wszystkie zainteresowane osoby. Dostępne u nas rozwiązania w postaci kompletnych pojemników magazynowych i dostosowanych do nich stojaków są łatwe w montażu. Ich zainstalowanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności technicznych, co jest dużym ułatwieniem. 

Sprawdź również: Przejścia i złącza do kabli, CaP SystemZakończenia przewodów 
Znajdziesz u nas również producentów: M-TECH, GoodRamLevelone

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl