Opcje przeglądania

Antenowe stojaki ścienne regulowane

Antenowe stojaki ścienne to odpowiednie wyposażenie do wielu różnych pomieszczeń. Stojaki są nie tylko solidne, ale też precyzyjnie spawane, a oprócz tego cechują się długą żywotnością. Są ocynkowane, a zainteresowani mogą sobie dobrać ich optymalną długość. Z racji tego świetnie wywiązują się ze swoich podstawowych zadań.

Antenowe stojaki boczne mogą być dowolnie regulowane, zależnie od tego, jaką antenę chce się na nich zamontować. Nie trzeba wzywać do tego fachowców, lecz można się tym zająć w pojedynkę. Istnieje możliwość skorzystania ze swobodnego obrotu ramienia w stosunku do używanej blachy mocującej. Antenowe stojaki regulowane wykonane są ze stali, są także dodatkowo wzmacniane, a przy okazji wyglądają estetycznie i schludnie.

Antenowe stojaki regulowane - idealny dodatek do anten siatkowych

Antenowe stojaki ścienne są idealnym dodatkiem do anten siatkowych, więc jeśli ktoś znajdzie się w ich posiadaniu, powinien zdecydować się na zakupienie takiego stojaka. Jego montaż zajmuje domownikom bardzo mało czasu, potrzebne są do tego jedynie podstawowe narzędzia. Antenowe stojaki boczne mogą posłużyć w gospodarstwach domowych nie tylko przez wiele miesięcy, ale też lat. Łatwo je konserwować, usuwać z nich ewentualne niedoskonałości czy też po prostu je czyścić. 

Antenowe stojaki regulowane mają zróżnicowane wymiary podstawy, dlatego też warto dobierać je pod kątem używanej anteny. Pełną listę dostępnych modeli można znaleźć na witrynie BitSmart.pl. Spośród wskazanych produktów na pewno wybierze się te, które sprawdzą się w połączeniu z funkcjonalnymi antenami siatkowymi.

Antenowe stojaki boczne - optymalna odległość od ściany

Antenowe stojaki ścienne sklep posiada tak wiele modeli stojaków, iż nie będzie problemów z tym, aby porównać między sobą jakieś produkty i na tej podstawie zdecydować się na konkretne rozwiązanie. Z całą pewnością stojaki będą znajdować się w optymalnej odległości od ściany, na której się je zamontuje. Dodatkowym atutem takich rozwiązań jest to, że nie są drogie, za to mogą być przedłużane. Wiele zależy od tego, w jakich pomieszczeniach będzie chciało się z nich skorzystać. 

Antenowe stojaki ścienne dobra cena to atrakcyjna propozycja przede wszystkim dla tych osób, które chcą zainwestować w wysokiej jakości akcesoria, lecz nie wydawać na nie całych swoich zebranych oszczędności. Stojaki mogą mieć zróżnicowaną średnicę rury, a poza tym zainteresowani mogą swobodnie dobierać sobie ich wysokość, biorąc pod uwagę własne potrzeby. 

Sprawdź również: Sejfy, Stojaki magazynowe, Organizery kabli
Znajdziesz u nas również producentów: TecatelThiEYETelkom-Telmor

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl