Standy Multimedialne Systemy wystawiennicze

Standy Multimedialne to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą w niestandardowy i nowoczesny sposób zainteresować klientów swoją ofertą. Takie urządzenia sprawdzają się zarówno w siedzibie firmy, bowiem stand można umieścić w strategicznym miejscu wewnątrz lub na zewnątrz jako innowacyjną formę reklamy, jak i poza firmą jako sposób na przedstawienie marki na różnego rodzaju targach i konferencjach. Standy można wykorzystywać we wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwach, hotelach, recepcjach czy galeriach handlowych. Warto postawić w tej materii na innowacyjny sprzęt, który pozwoli wyświetlić prezentacje efektownie i przede wszystkim w dobrej rozdzielczości. Standy Multimedialne sklep to wysoce rozbudowana oferta skierowana dla każdego. Standy Multimedialne dobra cena to rozwiązania, które wpiszą się w z góry określony budżet każdego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. 

Najważniejsze cechy multimedialnych standów 

Standy Multimedialne są idealnym źródłem informacji. Wybierając stand warto postawić przede wszystkim na duży wyświetlacz, który pozwoli na pełnowartościowe wyświetlenie reklamy. W naszej ofercie znaleźć można np. wyświetlacze w rozdzielczości FullHD. Dobrym rozwiązaniem jest także stawianie na propozycje pokryte hartowanym szkłem. Systemy wystawiennicze powinny pozwalać na wyświetlanie obrazów i treści z plików za pomocą USB lub karty SD. Stand powinien obsługiwać formaty MP4, AVI, CIVX, XVID, VOB, JPG, PNG itp. Większość standów multimedialnych w naszej ofercie posiada system operacyjny Android, który wspomaga odtwarzanie oraz eliminuje ryzyko pojawienia się wstrząsów i innych zakłóceń.

Dodatkowe udogodnienia

Niezwykle przydatny w przypadku standów multimedialnych jest też wbudowany interfejs LAN i Wi-Fi. Takie rozwiązanie pozwala bowiem połączyć stand z internetem, co pozwala na zaprezentowanie np. podczas ważnej konferencji strony internetowej czy innych aplikacji i plików znajdujących się w chmurze. Ponadto użytkownicy posiadający konto Google otrzymują pełen dostęp do sklepu Google Play, co pozwala rozszerzyć funkcjonalność ekranu o dodatkowe aplikacje. Dodatkowym udogodnieniem jest też wbudowany głośnik, który pozwala na odtworzenie ścieżki audio. Kolejną cechą dodatkową, która przydaje się zwłaszcza w przypadku galerii handlowych i innych przestrzeni publicznych, jest dotykowy ekran. Dzięki niej klienci mogą samodzielnie podejmować różnorodne działania, a funkcjonalność ekranu jest wówczas podobna do tabletu i innych urządzeń mobilnych. 

Sprawdź również: Projektory Kina Domowego, Biurka Gamingowe, Przedłużacze IR
Znajdziesz u nas również producentów: MEZONXXXAB-COM

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl