Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Smartbandy - Opaski sportowe 

Trenerzy osobiści przy nadgarstku mają inteligentne opaski sportowe, a więc smartbandy. Są to gadżety elektroniczne, które monitorują naszą aktywność fizyczną. Pozwala nam to na śledzenie swoich postępów oraz dzięki nim znacznie skuteczniej można opracować swoje treningowe plany. Jeśli do naszej kondycji pochodzimy w sposób poważny, to smartbandy będą idealnym wyborem. Jednak skupmy się jak wybrać najlepszą opaskę.

Opaski sportowe

Opaski sportowe są ubieralnym gadżetem, a więc takim, który nosimy na naszym ciele. Zależnie od modelu konkretnego może przypominać bardzie zwykła opaskę czy też zegarek. Jednak najważniejsze jest to co potrafią opaski sportowe. Okazuje się, że smartbandy potrafią naprawdę sporo. Dzięki wszelkiego rodzaju wbudowanym czujnikom oraz modułom, jest w stanie w pełni monitorować naszą aktywność nie tylko podczas dnia, ale także podczas snu oraz przesyłać na smartfona bezprzewodowo informacje o tym, jak były efektywne nasze ćwiczenia w konkretnym dniu.

Krokomierze

Krokomierze wykorzystywane są również do motywowania użytkowników czy też do zwiększania samej efektywności ich treningów. Jeśli chodzi o krokomierze i ich podstawowe funkcje to: liczenie kalorii spalonych, mierzenie dystansu pokonanego oraz oczywiście liczenie wykonanych kroków.

Smartbandy sklep

Smartbandy sklep to tak naprawdę masa modeli. Co po niektóre mogą się pochwalić funkcjami dodatkowymi. Wymienić tutaj można przypominanie, że czas na podjęcie aktywności, mierzenie czasu aktywności, monitorowanie tempa, śledzenie pokonanej trasy, mierzenie tętna czy też monitorowanie czasu oraz także jakości snu.

Smartbandy sklep bardziej zaawansowane potrafią nawet wykrywać w sposób samodzielny sam rodzaj aktywności oraz oferują także wyświetlanie powiadomień ze smartfona o połączeniach, SMS-ach, a także e-mailach czy też powiadomienia z kalendarza.

Smartbandy dobra cena

Gdy chcemy skorzystać z oferty jaką są smartbandy dobra cena warto przeanalizować dokładnie materiały, które zostały wykorzystywane w produkcji. Rozwiązaniem bardzo dobrym jest guma elastyczna, która z jednej strony jest dla skóry przyjemna, a po drugie jest odporna na zachlapania czy też wytrzymała.

Jednak jak najbardziej smartbandy dobra cena to oferta, która jest godna polecenia. Na pewno każdy z nas znajdzie dla siebie odpowiedni model, który będzie idealny pod względem funkcjonalności, jak i także dopasuje się idealnie do budżetu, którym dysponujemy. Najczęściej niestety budżet jest mocno ograniczony, ale poradzimy sobie bez problemu.

Sprawdź również: Szczoteczki elektryczne, Stymulatory elektryczneTermometry bezdotykowe
Znajdziesz u nas również producentów: Maclean, MaxkinMedi@link

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl