Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rozgałęźniki, trójniki elektryczne

Wszędzie tam, gdzie są potrzebne dodatkowe liczby gniazd, aby podłączyć elektryczne urządzenia, przydadzą się bez wątpienia solidne rozgałęźniki. Rozgałęźniki występują na rynki w bardzo wielu odmianach.

Rozgałęźniki elektryczne

Poszczególne rozgałęźniki elektryczne różnią się przede wszystkim pomiędzy sobą budową, jak i także sposobem wykorzystania. Najlepsi producenci dbają o to, aby przygotować takie rozgałęźniki elektryczne, które są rzeczywiście przystosowane do poszczególnych warunków. Na rynku znajdziemy zarówno rozgałęźniki pasujące do wewnątrz, jak i także na zewnątrz budynków.

Trójniki elektryczne

Wybierając trójniki elektryczne musimy zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych kwestii. Na pewno liczbę gniazd. Jeśli chodzi o trójniki elektryczne to jest to (jak sama nazwa wskazuje) trzy gniazda. Możemy jednak kupić rozgałęźniki z jednym, dwoma, trzema, a nawet kilkunastoma gniazdami. Warto jednak sprawdzić, ile z tychże gniazd posiada bolec. Często producenci decydują się na wymieszanie tychże dwóch typów gniazd.

Bardzo ważny jest także sam kształt rozgałęźników. Chodzi głównie o kwestię wygody, jak i także dostępu do gniazda. Zakupić można rozgałęźnik okrągły, płaski czy też podłużny.

Rozgałęźniki sklep

Gdy analizujemy rozgałęźniki sklep to również weźmy pod uwagę sam stopień ochrony. Powinien dostosowany być do warunków, w których rozgałęźnik będzie w przyszłości wykorzystywany. Zakupić można rozgałęźniki sklep  ze stopniem ochrony IP20, który tak naprawdę oznacza ochronę przed samym dostępem do niebezpiecznych części palcem oraz także przed obcym ciałami o średnicy wynoszącej 12,5 mm. Głównie są one przeznaczone do przemysłowych produktów. W przypadku przemysłowych produktów, sam stopień ochrony osiągnie wartość IP44.

Rozgałęźniki dobra cena

Warto zapoznać się z ofertą jaką są rozgałęźniki dobra cena. W ofercie tej rzeczywiście możemy znaleźć ciekawe propozycje. Jednak zwróćmy uwagę na obsługiwany prąd, jak i także obsługiwane napięcie. Oczywiście rozgałęźniki dobra cena, to najbardziej istotna kwestia. Zwykle dokonujemy wyboru właśnie na podstawie ceny. Jak zatem kształtuje się średnia cena rozgałęźników? Najtańsze kosztują już kilka złotych za jedną sztukę. Jeśli jednak chcemy kupić takie z kilkoma gniazdami oraz także z dodatkowymi zabezpieczeniami, to musimy się liczyć z kwotą nawet pięćdziesięciu złotych. O wiele droższe są rozgałęźniki przemysłowe oraz ogrodowe. Warto jednak dołożyć kilka złotych i mieć pewność zakupu wysokiej jakości rozgałęźników.

Sprawdź również: Ściemniacze nakabloweKable elektryczne, Mediaporty meblowe  
Znajdziesz u nas również producentów: Summer Kingtecxus, Technomate

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl