Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rozdzielnie multimedialne

Mnogość kabli to przy dzisiejszej mnogości instalacji elektrycznych sprawa naturalna, której jednak można zapobiec w prosty sposób. Jeśli chcecie, aby wszystkie kable i podłączenie znalazły się w jednej, estetycznej, szafce, to rozdzielnie multimedialne sklep jest miejscem dla Was.

Rozdzielnie multimedialne - do czego służą, po co się je stosuje?

Rozdzielnica multimedialna to centralny punkt, do którego prowadzi kilka innych instalacji. W tej małej skrzynce można znaleźć miejsce na montaż aparatów pozwalających, które obsługują kilku instalacji w tym samym czasie, a rozdzielnie multimedialne integrują cały system. Rozdzielnie multimedialne sklep pozwala na wybór takich produktów jak rozdzielnie multimedialne podtynkowe oraz rozdzielnie multimedialne natynkowe

Obudowa rozdzielnicy multimedialnej jest swoistą szafką teletechniczną, m.in. do telewizji kablowej, satelitarnej, internetu czy też innych sieci zainstalowanych w domu. Zamontowanie poszczególnych aparatów i kabli w obudowie rozdzielni sprawia, że znika nam problem wielu kabli na zewnątrz i wielu elementów sieci, a taki obowiązek w wielu przypadkach nakładają również przepisy. Rozdzielnie multimedialne dobra cena pozwolą cieszyć się estetyczną przestrzenią przy stosunkowo niewielkim nakładzie pieniędzy. 

Rozdzielnie multimedialne podtynkowe oraz rozdzielnie multimedialne natynkowe - co wybrać?

Wszystkie modele rozdzielni multimedialnych wyróżniają się mocną konstrukcją, trwałością i niezawodnością użytych materiałów. W ofercie znajdują się rozdzielnie elektryczne podtynkowe, które montuje się w ścianie, jak i rozdzielnice natynkowe instalowane na powierzchni ściany. W obu wariantach istnieje pełna dowolność wyboru rozmiaru rozdzielni i możliwość indywidualnego rozmieszczenia w niej elementów instalacji, która będzie idealnie dostosowana do właścicieli i warunków mieszkaniowych. Instalacja rozdzielni multimedialnej natynkowej jest niezwykle prosta – wystarczy wiertarka i kilka kołków z śrubami. Rozdzielnię natynkową można zainstalować do podłożu dowolnego rodzaju, najlepiej jednak zainstalować ją w pomieszczeniu gospodarczym, korytarzu czy w miejscu, które nie jest narażone na wilgoć. Drugi typ, czyli rozdzielnie multimedialne podtynkowe jest bardziej estetycznym rozwiązaniem, wystarczy jedynie zrobić specjalną wnękę, aby pomieścić całość. W ofercie jest do wyboru wiele różnych rodzajów drzwiczek, więc każdy dopasuje coś do swojej przestrzeni. Rozdzielnie multimedialne dobra cena to bogata oferta praktycznych rozwiązań. 

Sprawdź również: Szafy Rack 19 staloweSzafy Rack 19, Szafy Rack 19 maskownice 
Znajdziesz u nas również producentów: TendaVonets, ThiEYE

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl