Mierniki mierniki rezystancji izolacji

Wykonywanie regularnych pomiarów rezystancji izolacji to bardzo ważna sprawa, ale jeśli zainteresowani chcą się tym zająć profesjonalnie, muszą wyposażyć się w odpowiednie urządzenia. Odpowiednie będą w tym zakresie mierniki rezystancji izolacji. Takie mierniki zapewniają użytkownikom bardzo szybką oraz niezbyt skomplikowaną procedurę mierzenia poszczególnych elementów konstrukcyjnych typu SMD. Testery posiadają niewielkie kształty, dlatego nie ma żadnych problemów z ich używaniem, ale też przechowywaniem. Mierniki nadają się do używania w celach edukacyjnych, ale też serwisowych. Testery rezystancji izolacji posiadają wskaźnik stanu baterii oraz funkcję automatycznego wyłączania, gdy przez jakiś czas nie będzie się z nich korzystało. Tym samym można nieco wydłużyć ich żywotność.

Mierniki rezystancji izolacji - wiele ciekawych funkcji w jednym urządzeniu

Mierniki rezystancji izolacji cechują się obecnością wielu ciekawych funkcji w jednym urządzeniu. Dzięki temu zainteresowani bez problemów będą mogli rozpoznać rezystancję, kontrolę przepływu czy też pojemność. W dowolnym momencie można skorzystać z funkcji testu diod. Urządzenie umożliwia szybkie wykonanie niezbędnych pomiarów, w tym rezystancji omowej. Testery rezystancji izolacji posiadają ważne certyfikaty bezpieczeństwa, dlatego korzystanie z nich jest przyjazne dla ludzi i zapewnia wymierne efekty działania. W zestawie znajdzie się nie tylko baterie, ale też przejrzyście napisaną instrukcję obsługi. Dostępne modele mierników rezystancji izolacji można znaleźć na witrynie internetowej Bitsmart.pl . W miernikach na uwagę zasługuje obecność wyświetlacza LCD czy też optymalne napięcie robocze.

Testery rezystancji izolacji - automatyczna regulacja i rejestrowanie danych

Mierniki rezystancji izolacji sklep oferuje modele, które zapewniają użytkownikom automatyczną regulację, ale też rejestrowanie wszelkich danych. Testery mogą być wykorzystywane w wielu różnych miejscach, przede wszystkim na terenie zakładów przemysłowych, w sieciach telekomunikacyjnych czy też elektrycznych systemach trakcyjnych. 

Mierniki rezystancji izolacji dobra cena to nie tylko gwarancja uzyskania wysokiej klasy produktów w atrakcyjnej cenie, ale też możliwość zakupu urządzeń, które mają szybko reagujące czujniki. Dodatkowo zainteresowani otrzymują specjalne etui, w którym bezpiecznie można przechowywać wybrany miernik rezystancji izolacji. Testery wykonują pomiary uziemienia oraz oporu, więc wszystko zależne jest od konkretnych potrzeb użytkowników. 

Sprawdź również: Oscyloskopy cyfrowe, Testery izolacyjne, Mierniki cęgowe
Znajdziesz u nas również producentów: Pych International ElectronicsVERBATIMPowerCam

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl