Uchwyty do telewizora płaskie

Uchwyty do telewizora płaskie to elementy, które spodobają się domownikom chcącym zaaranżować wnętrza estetycznie i designersko. Takie uchwyty nie zajmują dużo miejsca, są bardzo łatwe w montażu, a poza tym cechują się wzmożoną wytrzymałością. Co za tym idzie będzie się z nich korzystało przez wiele miesięcy. Wieszaki do telewizora płaskie dedykowane są do różnych modeli telewizorów, więc jest to całkowicie zależne od upodobań samych domowników. Wieszaki są niezwykle trwałe, ponieważ do ich stworzenia wykorzystano starannie dobrane materiały. W zestawie otrzymuje się również komplet śrub oraz kołków montażowych.

Uchwyty do telewizora płaskie - ruchome ramiona dla wymagających klientów

Uchwyty do telewizora płaskie posiadają ruchome ramiona. Producenci zadbali o to, aby zaspokoić potrzeby nieco bardziej wymagających klientów. Ponadto można liczyć na obecność poziomicy, która służy do prawidłowego zamontowania uchwytu na wybranej ścianie. Zajmą się tym nawet osoby niedoświadczone, które nigdy wcześniej nie miały styczności z montażem płaskich uchwytów do telewizorów. Ważne jest także to, że wieszaki do telewizora płaskie można dobrać pod kątem rozmiarów. Zazwyczaj uchwyty występują w czarnych kolorach, więc nie będzie miało się trudności z tym, aby dopasować je do swoich salonów. Wieszaki cechują się też uniwersalnością oraz ponadczasowym charakterem. Ich maksymalny udźwig może przekraczać nawet 20 kilogramów, choć oczywiście będzie to zależne od tego, w które modele konkretnie zainwestuje się zebrane przez domowników środki. Pełna oferta uchwytów płaskich znajduje się pod adresem Bitsmart.pl. Wszystkie produkty zapewniają kompleksowe bezpieczeństwo oraz to, że samoczynnie nie odpadną od ściany.

Wieszaki do telewizora płaskie - nowoczesne rozwiązania do przemyślanych wnętrz

Uchwyty do telewizora płaskie sklep oferuje możliwość zakupu nowoczesnych rozwiązań do płaskich telewizorów, które znajdą zastosowanie przede wszystkim w przemyślanych wnętrzach. Jeśli ktoś ceni sobie oglądanie telewizję i nie wyobraża sobie bez tego swojego wieczoru, powinien czym prędzej zainwestować w taki uchwyt. Istotne jest to, że uchwyty do telewizora płaskie dobra cena to oferta bardzo atrakcyjna w zakresie finansowym. Oznacza to tyle, że za tak przydatne produkty nie trzeba płacić fortuny. Z pomocą takich uchwytów na własnych ścianach salonowych z powodzeniem zamontuje się telewizory z ekranami o zróżnicowanej przekątnej. Zamontuje się zarówno te najmniejsze ekrany, jak i zdecydowanie większe. 

Sprawdź również: Uchwyty do telewizora 360 stopni, Uchwyty do telewizorów Plazma, Uchwyty do telewizorów z regulacją
Znajdziesz u nas również producentów: LARKBRINNODSE

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl