Kamery poklatkowe z czujnikiem

Rozwój technologiczny powoduje, iż sprzęt elektroniczny jest coraz mniejszy. Kamery poklatkowe są jednym ich urządzeń, które zaskakują użytkowników swoją wielofunkcyjnością. Kamery poklatkowe z czujnikiem powstały nie tylko po to, by zwiększyć bezpieczeństwo w Twoim najbliższym otoczeniu. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi kamery poklatkowe służą również do nagrywania i wykonywania zdjęć wszędzie tam gdzie tego potrzebujesz. Kamery poklatkowe w naszym sklepie internetowym pochodzą od renomowanych producentów - są proste w obsłudze i funkcjonują bezawaryjnie przez wiele lat. 

Dlaczego warto zainwestować w kamery poklatkowe?

Kamery poklatkowe z czujnikiem ruchu stanowią doskonały sposób zabezpieczenia naszej posesji. Trudno bowiem przewidzieć kiedy złodziej zechce pojawić się na niej po to, by okraść nasz dom. Dzięki obecności kamery poklatkowej, która ewentualnie nagra takie zdarzenie będzie można w szybki sposób zidentyfikować złodzieja. Kamery poklatkowe są również dobrym ,,straszakiem'', który sprawia, iż okolica staje się znacznie bardziej bezpieczna. Kamery poklatkowe z czujnikiem ruchu można również zamontować w domu po to, by kontrolować co robią dzieci podczas nieobecności rodziców lub czy ich opiekunka traktuje je w sposób odpowiedni. Zastosowań kamery poklatkowej jest wiele, a w związku z tym warto się w nią zaopatrzyć. 

Jak działają kamery poklatkowe?

Kamery poklatkowe rejestrują otoczenie wykonując film poklatkowy. W zależności od ustawień rejestrują obraz w określonym odstępie np. jedno zdjęcie na jedną sekundę. Większość kamer poklatkowych przeznaczonych do nagrywania zdarzeń dookoła posesji posiada opcje częstszego wykonywania zdjęć, jeśli dany obiekt porusza się w obrębie czujnika (np. 2-3 zdjęcia na sekundę). Dzięki temu łatwo jest zarejestrować kradzież, włamanie czy inne niepokojące sytuacje dziejące się w obrębie wzroku kamery. Materiał poklatkowy jest także łatwiejszy do przeglądania, co znacząco wpływa na jakość oglądania filmu. 

Niezawodne kamery poklatkowe w dobrych cenach

W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej klasy kamery poklatkowe z czujnikiem ruchu. Współpracujemy z producentami oferującymi niezawodne kamery poklatkowe w dobrych cenach, posiadających pozytywne opinie wśród wielu użytkowników. Kamery poklatkowe w niniejszej kategorii oferują szereg funkcji, które ułatwiają rejestrowanie zdarzeń oraz ich późniejsze odtwarzanie. Tego typu urządzenia sprawdzą się nie tylko w kontekście ochrony domu oraz jego otoczenia. Smart kamerę poklatkową można nosić również przy sobie i rejestrować nią wszelkiego rodzaju chwile. 

Sprawdź również: Wizjery elektroniczne, Kamery Reolink, System Orno
Znajdziesz u nas również producentów: Elektro-PlastCabletechConotech

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl