Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Podstawy mobilne jezdne do tablic

Podstawy jezdne do tablic to właściwe rozwiązanie do wielu różnych pomieszczeń. Z pomocą takich podstaw można bez problemów korzystać z projektorów, przede wszystkim tych o krótkim rzutowaniu. Urządzenia można dowolnie regulować, więc z całą pewnością dostosuje się je do własnych potrzeb. Co istotniejsze można je wykorzystywać np. w szkołach, nowoczesnych gabinetach, na salach szkoleniowych, konferencjach, itd. Podstawy mobilne do tablic są bardzo proste w obsłudze, poruszają się sprawnie i bez żadnych zaburzeń. Jednym z ich atutów jest to, że bez trudności dobierze się odpowiednie rozmiary takich tablic.

Podstawy jezdne do tablic - bardzo stabilna konstrukcja oraz uniwersalność

Podstawy jezdne do tablic zapewniają użytkownikom bardzo stabilną konstrukcję. Dzięki temu użytkownicy mogą poruszać się bezpośrednio przed nimi i nie zagrażają swojemu bezpieczeństwo. Takie podstawy pozwalają na sprawne i profesjonalne przeprowadzanie różnorodnych szkoleń oraz warsztatów. Nic dziwnego, że są wykorzystywane na tak szeroką skalę. Podstawy wykonane są z trwałych materiałów, bardzo dokładnie przetestowanych, więc nie trzeba obawiać się o ich wytrzymałość czy też żywotność. Podstawy mobilne do tablic pasują do wszelkiego rodzaju tablic elektronicznych, więc wystarczy w nie zainwestować. Użytkownicy z powodzeniem dostosują odległość, wysokość oraz nachylenie. Maksymalne obciążenie przy tego typu tablicach wynosi kilkadziesiąt kilogramów, bardzo istotne jest oczywiście to, jaki konkretnie model tablicy wybierze się dla siebie lub też swojego biura. Uniwersalność tablic sprawia, że można z nich korzystać latami. Dostępne modele znajdzie się na witrynie internetowej Bitsmart.pl.

Podstawy mobilne do tablic - lekkość i obecność blokady kół

Podstawy jezdne do tablic sklep oferuje dostęp do bardzo lekkich podstaw mobilnych, które zaspokoją oczekiwania zróżnicowanych klientów. Na uwagę zasługuje również obecność systemu blokady kół. To właśnie dzięki niemu podstawę można zablokować w dowolnym momencie. Podstawy jezdne do tablic dobra cena to oferta, która jest kusząca głównie pod kątem finansowym. W dobrej cenie można zakupić solidne podstawy mobilne, dzięki którym przeprowadzane szkolenia z pewnością spodobają się wszystkim możliwym uczestnikom. Będą prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Podstawy można bardzo łatwo regulować, dlatego też poradzą sobie z tym nawet te osoby, które wcześniej nie korzystały z tak funkcjonalnych i niezawodnych urządzeń mobilnych.

Sprawdź również: Uchwyty Projektora, Uchwyty biurowe, Ścianki TV
Znajdziesz u nas również producentów: PULSARfixPOINTChess

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl