Oscyloskopy cyfrowe przenośne

Oscyloskopy cyfrowe posiadają specjalnie zaprojektowany wyświetlacz cyfrowy TFT, cechujący się nie tylko wysoką rozdzielczością, ale też wieloma przydatnymi funkcjami. Oscyloskopy są udanie zintegrowane z nowoczesnymi multimetrami cyfrowymi. Zapewniają bardzo skuteczną transmisję danych. Taka transmisja może następować bezpośrednio do komputera lub też do urządzeń zdalnego sterowania. Do dyspozycji odbiorców oddano różnorodne interfejsy, w tym USB oraz LAN. W zestawie można znaleźć kabel USB, płytę CD z oprogramowaniem, dwie sony, kabel zasilający czy też instrukcję obsługi. Oscyloskopy cyfrowe przenośne zapewniają uzyskanie optymalnych i bardzo dokładnych przebiegów. Oscyloskopy cyfrowe laboratoryjne największe zastosowanie znajdują w pracowniach badawczych oraz innowacyjnych laboratoriach.

Oscyloskopy cyfrowe - transmisja danych w czasie rzeczywistym i praca poza siecią

Oscyloskopy cyfrowe zapewniają transmisję danych w czasie rzeczywistym, ale też możliwość pracy poza siecią. Wystarczy użyć do tego opcjonalnej baterii. Specjalny interfejs W-LAN może być użyty do zdalnego sterowania na terenie niebezpiecznych obszarów. Oscyloskopy cyfrowe przenośne nie posiadają zbyt dużych rozmiarów, dlatego osoby zainteresowane ich swobodnym przenoszeniem, nie będą mieć z tym najmniejszych problemów. Oscyloskopy cyfrowe laboratoryjne cechują się płaską obudową, wraz ze specjalnym uchwytem, który ułatwia przenoszenie urządzenia w inne miejsce. Dostępnych modeli jest naprawdę sporo, a jeśli ktoś chciałby zapoznać się z kompletną ofertą oscyloskopów cyfrowych powinien wejść na stronę internetową BitSmart.pl.

Oscyloskopy cyfrowe przenośne - automatyczne tryby pomiarowe

Oscyloskopy cyfrowe sklep dysponuje tak nowoczesnymi modelami, iż zainteresowani zapewniają sobie możliwość skorzystania z automatycznych trybów pomiarowych. Zdecydowanie najważniejsze jest to, że oscyloskopy posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz charakteryzują się rekordową długością zwrotnicy. Obsługa jest tym łatwiejsza, iż w urządzeniach znajduje się funkcja Autoset.

 Oscyloskopy cyfrowe dobra cena to gwarancja korzystnej propozycji finansowej za urządzenia, które mogą znaleźć zastosowanie w wielu cenionych laboratoriach i pracowniach badawczych. Istotne jest to, że takie oscyloskopy można używać w przemyśle, elektrotechnice czy też rozwoju i badaniach. Jeśli ktoś chciałby wygodnie obsługiwać takie urządzenia, powinien zapoznać się z dołączoną instrukcją obsługi, a następnie przejść do działania. 

Sprawdź również: Testery izolacyjne, Mierniki cęgowe, Mediaporty meblowe wpuszczane
Znajdziesz u nas również producentów: PPCZTE, EDIMAXQuer

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl