Multimetry cyfrowe uniwersalne 

Multimetry cyfrowe to nowoczesne urządzenia pomiarowe, z których korzysta się w różnych miejscach, m.in. podczas realizowania prac terenowych. W multimetrach znajduje się wiele nowoczesnych funkcji pomiarowych, a zainteresowani mogą wyposażyć się w urządzenia specjalistyczne oraz uniwersalne. Ich obsługa nie wymaga żadnych profesjonalnych umiejętności, szybko można się tego nauczyć. Multimetry uniwersalne wyposażone są w interfejs Bluetooth, aby można było przesyłać wyniki pomiarowe pomiędzy kolejnymi urządzeniami. Usprawnia to pracę w wielu zespołach.

Multimetry cyfrowe - zapamiętywanie dużej ilości wyników oraz dokładne pomiary

Multimetry cyfrowe zapewniają możliwość zapamiętywania dużej ilości wyników, a więc nie trzeba ich nigdzie zapisywać. W dowolnym momencie można na nie rzucić okiem, wciskając odpowiednie funkcje w użytkowanym urządzeniu. Ponadto multimetry uniwersalne umożliwiają wykonywanie niezwykle precyzyjnych pomiarów w czasie rzeczywistym. To bardzo ważne, ponieważ w ten sposób swoją pracę mogą wykonywać m.in. technicy, elektrycy czy też doświadczony inżynier. Obudowy takich multimetrów są wodoodporne, aby z urządzeń można było korzystać również w trakcie niekorzystnych warunków atmosferycznych, np. podczas opadów deszczu. Oprócz tego zainteresowani mogą regulować zakres wyświetlania. Do multimetrów cyfrowych dołączony jest nowoczesny wyświetlacz typu LCD, z podświetleniem. Umożliwia to wykonywanie obowiązków służbowych nawet późnymi wieczorami. Z pomocą takiego sprzętu pomiarowego można uskuteczniać testy ciągłości czy też zmierzyć wartość względną. Poszczególne modele znajdują się na stronie internetowej Bitsmart.pl.

Multimetry uniwersalne - możliwość skorzystania z automatycznego wyłączania

Multimetry sklep udostępnia tak rozmaite i rozbudowane modele, które umożliwiają skorzystanie z funkcji automatycznego wyłączania. To bardzo przydatna pomoc dla osób, które często zapominają o wyłączaniu takich urządzeń i narażają je tym samym na liczne awarie. Podczas dłuższej przerwy, urządzenie będzie się samoczynnie wyłączało i zainteresowani nie będą musieli zaprzątać sobie tym głowy. Multimetry dobra cena to gwarancja zakupienia wysokiej jakości sprzętu pomiarowego za niewielką cenę. Multimetry są bardzo bezpiecznymi urządzeniami, posiadają niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Przed oddaniem do użytku publicznego, są bardzo dokładnie testowane i sprawdzane. Tym samym na pewno nie znajdzie się w nich żadnych wad fabrycznych. 

Sprawdź również: Drzwi rewizyjneObudowy CCTVTestery RCD i pętli
Znajdziesz u nas również producentów: Golden MediaEWIMAR Sp. zooDUOLABS

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl