Keystone sklep internetowy produkty 

Keystone to rodzaj zatrzaskowego modułu wykorzystywanego do łączenia kabli w instalacjach sieci teleinformatycznych. Pozwala tworzyć nieekranowe gniazda abonenckie, a także punkty przejściowe w których podłączane są kable koncentryczne czy USB. Znane pod nazwą Keystone produkty mogą występować w postaci gniazd, osłon czy złącz będących przedłużeniem kabla w instalacji.

Keystone - wysoka jakość i duży wybór

Bez tych niewielkich złącz, adapterów oraz paneli trudno byłoby wyobrazić sobie dobrze działającą sieć teleinformatyczną. Współczesne instalacje wymagają podłączania do sieci coraz większej liczby abonentów, a w przypadku Keystone wysoka jakość idzie w parze z funkcjonalnością działania. W naszym sklepie internetowym Bitsmart.pl oferujemy szeroki wybór modułów i ich części, gwarantujących możliwość wyboru tych najlepiej dopasowanych do danej instalacji. Zastosowany zaciskowy mechanizm podłączania daje bezpieczeństwo systemu i pozwala zapobiegać notorycznemu wypinaniu się kabli. W ofercie znajdują się złącza typu przedłużenie kabla do montowania w gniazdkach oraz panelach nie tylko dla kabli koncentrycznych, ale także dla USB.

Gwarancją, że Keystone produkty spełniają wszystkie najwyższe standardy jakości są nazwy ich producentów - firm od lat wiodących prym na rynku sprzedaży kabli i przewodów oraz części elektronicznych stosowanych w instalacjach teleinformatycznych. Ich duże doświadczenie w branży daje przekonanie, że dla modułów Keystone wysoka jakość będzie utrzymana przez długi czas.

Keystone w dobrej cenie i sprzedaży wysyłkowej

W kategorii Keystone sklep internetowy Bitsmart.pl oferuje towary najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Szeroka gama produktów obejmuje nie tylko klasyczne złącza zatrzaskowe przeznaczone do montażu w panelach rozdzielczych i gniazdach przyłączeniowych, ale także zaawansowane panele umieszczane w szafach rackowych, pozwalające na zamontowanie nawet 24 keystonów.

W przypadku Keystone dobra cena może łączyć się z wysoką jakością. W ofercie złącz i modułów zatrzaskowych Keystone sklep internetowy Bitsmart.pl posiada produkty wyróżniające się  ceną pozwalającą zaoszczędzić na zakupie, zwłaszcza w przypadku konieczności nabycia większej liczby produktów. Wszystkie są sprzedawane w najwygodniejszej dla każdego klienta formie wysyłkowej oraz z krótkim terminem realizacji zamówienia dzięki dużej dostępności magazynowej oferowanych towarów. W przypadku wyboru właściwego złącza Keystone dobra cena i zadowolenie z zakupów są gwarantowane.

Sprawdź również: Keystone ramki montażoweZłącza keystone głośnikowe, Keystone panele 
Znajdziesz u nas również producentów: WkrętmetOpenBox, SMIT

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl