Kamery Stand Alone

Kamery Stand Alone w wersji sieciowej są idealnym wyborem dla osób, które chcą realizować profesjonalny monitoring. Takie kamery mogą być stosowane zarówno w gospodarstwach domowych, firmach, jak i sklepach. Oczywiście należy je w prawidłowy sposób zamontować, a potem zająć się ich obsługą. Kamery Stand Alone zewnętrzne są odporne na warunki atmosferyczne oraz zmieniającą się temperaturę. Obsługują detekcję ruchu oraz wysyłają ekspresowe powiadomienia na pocztę elektroniczną. Tym samym zainteresowani dowiedzą się o wszystkich niepokojących zdarzeniach, które rozegrały się np. pod ich nieobecność. Kamery Stand Alone wewnętrzne dają możliwość stworzenia niezawodnego systemu monitoringu, który nie pochłonie całych oszczędności klientów.

Kamery Stand Alone - łatwe monitorowanie ciemnych miejsc

Kamery Stand Alone charakteryzują się obecnością specjalnych diod IR, dzięki czemu w łatwy sposób można monitorować ciemne miejsca. Co za tym idzie monitoring uskutecznia się przez całą dobę, dzięki czemu zapobiega się potencjalnym kradzieżom i włamaniom. To strzał w dziesiątkę dla osób, które boją się o swoje bezpieczeństwo lub też chcą zabezpieczyć własną firmę i mienie. Kamery Stand Alone zewnętrzne dają możliwość podglądania obrazu nocą. Żadne warunki nie będą przeszkodą, nawet gdy za oknem będzie już zapadać ciemność. Kamery Stand Alone wewnętrzne mogą mieć zastosowanie w barach, kawiarniach, restauracjach, na magazynach czy też na recepcji hotelowej. Wszystko zależy od tego, jakie konkretnie miejsca chce się regularnie monitorować. Wszystkie dostępne modele kamer Stand Alone znajdzie się na stronie internetowej BitSmart.pl.

Kamery Stand Alone wewnętrzne - możliwość zdalnego podglądu

Kamery Stand Alone sklep oferuje dostęp do tak nowoczesnych kamer, które umożliwiają zdalny pogląd poprzez wsparcie dla Iphona czy też smartfona. Z pomocą własnego telefonu komórkowego będzie można obserwować obraz, który zapisywany jest na kamerze Stand Alone. Dzięki temu zainteresowani mają pewność, że w krytycznej sytuacji będą mogli natychmiastowo zareagować i o zaistniałej sytuacji powiadomić służby. Kamery Stand Alone dobra cena to gwarancja używania nowoczesnego sprzętu monitorującego za przystępną cenę. Kamery działają bezprzewodowo, ponadto dołączane są do nich specjalne uchwyty montażowe, a więc można je montować samodzielnie. Do kamer dołączany jest także zasilacz oraz antena, chociaż ostateczna decyzja, co do wyboru konkretnego modelu zawsze będzie należała do klienta. 

Sprawdź również: Kamery HDRejestratory IP, Kamery IP
Znajdziesz u nas również producentów: Reolink Innovation LimitedAmaryllo, Comwei

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl