Kable optyczne FC/PC

Kable FC/PC są częścią naszej szerokiej oferty produktowej. Kable optyczne FC/PC, kable połączeniowe, kable wytwarzające patchcordy i pigtaile, wyprodukowane na podstawie różnego typu rodzajów kabli i złączek. Każdy zestaw zbudowany jest z wysokiej jakości materiałów, a zamówiony towar przed wysyłką przechodzi szereg testów, dzięki którym mamy pewność, że klient otrzyma w pełni sprawny produkt. Wszystkie oferowane przez nas kable optyczne FC/PC - sklep uprzednio koduje i dołącza specjalne certyfikaty, które świadczą o ich oryginalności. Każdy zestaw kabli optycznych FC/PC to dobra cena i jakość połączona w jednym produkcie.

Firma zaopatrzona jest w dużą ilość kabli, dzięki czemu zapewnia klientom krótki czas oczekiwania na swoje zamówienie.

Charakterystyka kabli optycznych FC/PC sklep:

- każdy kabel FC/PC wykonany jest z użyciem kabla stacyjnego np. ścisła tuba, simplex, duplex, heavy-duplex, zbrojony duplex, a także kabli liniowych

- straty wtrąceniowe IL kabli optycznych FC/PC - złącza jednomodowe (maksymalnie 0.2 dB), złącza wielomodowe (maksymalnie 0,3dB)

- straty odbiciowe RL kabli optycznych FC/PC w dobrej cenie - APC (poniżej -65dB), UPC (poniżej -50dB)

Kable optyczne FC/PC

Wśród naszych przewodów jednomodowych, które posiadają zastosowanie wewnętrzne, można wyróżnić takie, które mogą pracować nawet w bardzo skrajnych warunkach atmosferycznych, gdzie temperatura waha się od -20°C do +70°C. Ponadto kable podczas pracy, mogą być wyginane do maksymalnie 10-krotność średnicy.

Dodatkowo Kable optyczne znajdują zastosowanie do prowadzenia światłowodowej instalacji satelitarnej, z użyciem odbiornika i konwertera, a jeden przewód może zawierać nawet cztery polaryzacje.

Złącza FC/PC posiadają gwintowaną nasadkę, która uniemożliwia wysunięcie się przewodu z gniazdka, np. w przypadku nieumyślnego szarpnięcia, gwarantując tym samym zapewnienie o braku możliwości przerwania połączenia.

Patchord szczególnie przeznaczony jest do systemów dystrybucji telewizji naziemnej DVB-T, która wykorzystuje światłowody, oraz do telewizji satelitarnej. Może być użyty do połączenia konwertora optycznego, albo nadajnika, z pierwszym splitterem optycznym, znajdującym się wewnątrz budynku.

Istnieje możliwość zamówienia indywidualnego kabla FC/PC, które będzie dokładnie przystosowany pod  względem długości, tak aby spełniał wszystkie oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. W tym celu zapraszamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym zespołem pracowników, który zapewni obsługę na najwyższym możliwym poziomie.

Sprawdź również: System Fiber OpticSystem MDU (bez DVB-T), Odbiorniki do MDU i IRS
Znajdziesz u nas również producentów: ORNO-POLSKA SP. Z O.O.IntempoINFOMIR

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl