Testery izolacyjne cyfrowe analogowe

Testery izolacyjne to urządzenia, które mają za zadanie chronić bezpieczeństwo człowieka. Szybkie i dokładne mierzenie jest niezbędne, jeśli chcemy zachować bezpieczeństwo funkcjonowania instalacji. Wszelkie usterki związane z izolacją to nie tylko dodatkowe koszty, ale również potencjalne zagrożenie naszego życia i zdrowia. Poszczególne modele różnią się od siebie wyglądem i możliwościami, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Testery izolacyjne - zaawansowane technologicznie bezpieczne pomiary

Mierniki izolacji mają obecnie bardzo szerokie zastosowanie. Używa ich się na budowach, żeby zbadać bezpieczeństwo nowej instalacji czy też w warsztatach motoryzacyjnych. Ogółem, w każdej pracy związanej chociaż trochę z elektrotechniką miernik jest niezbędnym urządzeniem. Niezależnie od tego gdzie jest wykorzystywany potrzebujemy precyzyjnych i bezpiecznych pomiarów. Nasze testery odznaczają się wyglądem i funkcjonalnością. Są idealnym urządzeniem do diagnozowania pracy instalacji, a także do zabezpieczania przed potencjalnymi awariami. Testery izolacyjne sklep oferuje zarówno urządzenia dla domowych prac pomiarowych, jak i profesjonalne mierniki do pracy przy skomplikowanych układach elektrycznych.

Testery izolacyjne - oferta urządzeń

Oferujemy dostęp do dwóch rodzajów mierników izolacji. Pierwsze to testery izolacyjne cyfrowe. Wyróżniają się one niezwykłą dokładnością i posiadają wyświetlacze LCD zaprojektowane do odczytu danych w trudnych warunkach. Mają również wiele nowoczesnych funkcjonalności, takich jak: funkcja wczesnego ostrzegania testowego i dźwiękowego, technologia EEPROM, ustawienie limitu prądu i mocy czy możliwość automatycznego zatrzymania testera. Drugi typ mierników to testery izolacyjne analogowe. Nie są one tak zaawansowane technicznie jak cyfrowe, ale sprawdzają się doskonale w pracach z prostymi instalacjami. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwość w obsłudze i przejrzystość. Tego typu tester również pozwoli nam sprawdzić ciągłość przewodów, połączenia obwodów czy zamknięcie styków, co oznacza, że poradzi sobie świetnie z prostszymi instalacjami.

Testery izolacyjne - jaki model wybrać

Wiele zależy od tego, w jaki sposób chcemy używać naszego urządzenia. Jeżeli potrzebujemy testera do zadań specjalnych ze wieloma funkcjonalnościami powinniśmy wybrać tester cyfrowy. Jeżeli zależy nam na prostocie obsługi i będziemy używać miernika głównie do prostych instalacji to lepszym wyborem będzie tester analogowy. Zaopatrzenie się w dobrej jakości tester gwarantuje nam możliwość kontroli izolacji i diagnozowania usterek. Testery izolacji dobra cena z pewnością będzie kolejnym plusem zakupu nowoczesnego urządzenia.

Sprawdź również: Mierniki cęgowe, Mediaporty meblowe wpuszczane, Oświetlenie LED
Znajdziesz u nas również producentów: SynapsWHISTLERBIRA TRONIC

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl