Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Gniazda hermetyczne podtynkowe natynkowe

Gniazda hermetyczne

Jeśli bezpieczeństwo Twojej rodziny, klientów czy też pracowników jest najważniejsze, to świetnie trafiłeś. W takiej sytuacji powinieneś zdecydować się na gniazda hermetyczne. Szczególnie mowa tutaj o pomieszczeniach, które są narażone na wilgoć czy też na kontakt z woda. Można tutaj wymienić pralnie, kuchnie, łazienki czy też miejsca podpiwniczone. W takich miejscach gniazda hermetyczne powinny być wręcz obowiązkowe. Możemy się także spotkać z nazwą – gniazda bryzgoszczelne.

Gniazda hermetyczne podtynkowe

Gniazda hermetyczne podtynkowe to gniazdka, które się instaluje w ścianie. Ich instalacyjne przewody są ukryte całkowicie. Gniazda hermetyczne podtynkowe najczęściej są wykorzystywane w domach oraz mieszkaniach czy też wszędzie tam, gdzie nam zależy na niezmiernie dyskretnym wyglądzie kontaktów.

Gniazda hermetyczne natynkowe

Gniazda hermetyczne natynkowe są gniazdkami, których puszkę należy zainstalować bezpośrednio na ściennej powierzchni i to bez konieczności prowadzenia elektrycznych przewodów w ścianie. Gniazdka hermetyczne natynkowe używane dotychczas były w piwnicach, garażach oraz magazynach. Jednak ostatnio, razem z nadejściem mody na industrialny styl, te gniazdka stały się bardzo popularne wśród projektantów wnętrz oraz coraz to częściej widoczne są w nowoczesnych aranżacjach.

Gniazda hermetyczne sklep

Gniazda hermetyczne sklep mają dosyć charakterystyczną cechę. Bowiem gniazda hermetyczne sklep rozpoznamy po zabezpieczającej klapce. To ona właśnie bloku napływ wilgoci intensywnej lub też kropli wody bezpośrednio do elektrycznego kontaktu. Gniazda hermetyczne również są stosowane w szkołach czy też w przedszkolach. Skutecznie utrudniają dostęp bezpośrednio dzieci do kontaktu, a do tego niwelują ryzyko porażenia się prądem elektrycznym.

Gniazda hermetyczne dobra jakość

Gniazda hermetyczne dobra jakość to coś czego oczekujemy. Gniazda hermetyczne dobra jakość dodatkowo są wyposażone w uszczelkę o równie wysokiej jakości. W razie jakiegokolwiek zalania pomieszczenia uszczelka zapobiegnie spięciu elektrycznym. Jednocześnie gniazdko jest izolowane od większej ilości wody. Uszczelka wykonana powinna być z tworzywa o dobrej jakości, dzięki któremu bezpiecznie będzie służyć przez wiele, wiele lat.

Na koniec nie wolno nam zapominać o estetycznych walorach. Gniazdka hermetyczne obecnie są dostępne w różnych modelach oraz różnych kolorach, a więc pasować mogą do większości wnętrz, bez żadnego względu na sam styl pomieszczenia.

Sprawdź również: Taśmy LEDProjektory Ogrodowe, Żarówki 
Znajdziesz u nas również producentów: MartmediaINET Multimedia, Huanso

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl