HDMI Wall kontrolery ściany wideo

Kontrolery ściany wideo znajdą zastosowanie w wielu nowocześnie urządzonych wnętrzach. Główną funkcją takich kontrolerów jest możliwość podzielenia obrazu na 4 różne bloki. W ten sposób można podzielić zarówno obraz HDMI, jak i DVI HD. Każdy blok będzie przypisany do odpowiedniej jednostki wideo, więc jak widać wyraźnie nie będzie problemów z ich swobodnym kontrolowaniem. HDMI Wall kontrolery pozwolą na stworzenie bardzo przestronnego i dynamicznie działającego obrazu, więc z pewnością warto się na to zdecydować, zwłaszcza w przypadku posiadania nieco większych mieszkań. Produkty stworzone są w taki sposób, iż bez problemów łączy się je kaskadowo.

Kontrolery ściany wideo - rozdzielanie obrazu na znacznie większą ilość ekranów

Kaskadowe łączenie sprawia, że kontrolery ściany wideo są w stanie rozdzielać obraz na znacznie większą ilość ekranów. Z racji tego warto skorzystać z tego innowacyjnego rozwiązania, ponieważ w ten sposób we własnym domu można wypróbować czegoś nowego i dotąd niespotykanego. Jeśli korzystać będzie się z jednego urządzenia, obraz może zostać podzielony na 4 ekrany. W przypadku, gdy zainwestuje się w trzy HDMI Wall kontrolery, wtedy obraz dzieli się aż na 8 ekranów, ale istnieje również szansa skorzystania np. z 5 urządzeń, które pozwalają na podzielenie obrazu na 16 ekranów. Wymagający użytkownicy na pewno będą z tego niezwykle zadowoleni, więc warto przetestować w swoim gospodarstwie domowym taką opcję. Wszystkie modele kontrolerów ściany można znaleźć na witrynie BitSmart.pl, dlatego warto wybrać te najwydajniejsze i najbardziej komfortowe w obsłudze produkty, które sprawdzą się w mieszkaniach.

HDMI Wall kontrolery - idealny dla rozrywki, sklepów, klubów i targów

HDMI Wall kontrolery sklep oferuje różnorodne produkty, które są idealne dla rozrywki, klubów, targów oraz sklepów. HDMI Wall kontrolery dobra cena to atrakcyjna propozycja finansowa przede wszystkim dla tych osób, które lubią eksperymentować z kontrolerami ścian. Kontrolery posiadają różnorodne tryby wyświetlania. Pozwalają na podział ekranu 2x2, 1x4 czy też 1x2. Urządzenia pozwalają na regulowanie kontrastu, jasności czy też nasycenia. Do zestawu dołączony jest pilot, dlatego też zainteresowani bez problemów będą mogli korzystać z tak nowoczesnych kontrolerów. Specyfikacja kontrolerów opiera się na bardzo prostej obsłudze. Kontrolery ścian wideo sprawdzają się m.in. na lotniskach, na wystawach, w holach różnych budynków, na stacjach metra czy też w formie reklamy zewnętrznej. 

Sprawdź również: Kable głośnikowe, Adaptery audio, Transmitery HDMI WIFI
Znajdziesz u nas również producentów: Funke Digital TVFUBA, Tele-SystemAEV

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl