Konwertery HDMI światłowód

Konwertery HDMI światłowód stosują nowoczesną technologię HDbitT, która pozwala na swobodną transmisję sygnału HDMI, do czego potrzebny jest wyłącznie jeden kabel światłowodowy. Ogromną zaletą tego innowacyjnego urządzenia jest możliwość przesyłania funkcji pilota za pomocą specjalnych podczerwieni typu IR. W kompletnym zestawie znajduje się nadajnik TX. W związku z tym znajdzie się tam nie tylko nadajnik, ale też odbiornik. HDMI światłowód pozwala nie tylko na transmisję sygnału HDMI, ale też Internetu. Wykorzystywany jest przy tym wyłącznie jeden światłowód, więc wszystko działa jak najbardziej profesjonalnie i bezawaryjnie.

Konwertery HDMI światłowód - transmisja sygnału na bardzo dużą odległość

Konwertery sygnału HDMI światłowód pozwalają na bezproblemową transmisję sygnału na bardzo dużą odległość, dochodzącą nawet do 20 kilometrów. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z takiej transmisji, może zrobić to całkowicie swobodnie. Wystarczy wyposażyć się w specjalistyczne konwertery HDMI światłowód. Ich atutem jest to, że nie należą do najdroższych. Są one łatwe do sterowania. Zapewniają bardzo niskie straty sygnału, a poza tym są całkowicie odporne na wszelkie zakłócenia. HDMI światłowódzapewnia bardzo szerokie pasmo różnorodnych częstotliwości. Konwertery można montować bezpośrednio na ścianie, nie są do tego potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia. Konwertery sygnału HDMI światłowód posiadają obudowę, która wykonana jest z solidnego stopu aluminium. Wszystkie dostępne modele konwerterów znajdują się na stronie internetowej BitSmart.pl. 

Konwertery sygnału HDMI światłowód - odpowiedni pobór mocy i temperatura pracy

Konwertery HDMI światłowód sklep udostępnia konwertery, które zapewniają zainteresowanym odpowiedni pobór mocy, ale też temperaturę pracy, która waha się w granicach od 0 do 60 stopni Celsjusza. Konwertery HDMI światłowód dobra cena to atrakcyjna oferta finansowa dla wszystkich osób, które chcą sobie zapewnić niezawodną transmisję sygnału HDMI czy też Internetu. W odbiorniku znajduje się wiele różnorodnych wejść, w tym wejście IR czy też światłowodu. Jeśli ktoś chciałby zapewnić sobie bezpieczną i ekspresową transmisję, bez jakichkolwiek zakłóceń, powinien zdecydować się na zakup wydajnych konwerterów HDMI. Z całą pewnością takie rozwiązania nie będą należały do najdroższych, więc warto je przetestować na własny użytek. Instalacja konwerterów nie wymaga żadnej konfiguracji czy też sterowników, więc dla większości osób będzie bezproblemowa. 

Sprawdź również: Konwertery HDMI na LAN, Kable HDMI-HDMI, Zestawy kamer Brinno
Znajdziesz u nas również producentów: NatecMedi@linkFritz!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl