Alarmy bezprzewodowe Etiger

Bezpieczeństwo od zawsze było największą wartością dla domu i rodziny a alarmy Etiger pozwolą na jego zachowanie na najwyższym poziomie. Dobry alarm charakteryzuje się przede wszystkim szybkością reakcji i elementem odstraszającym. Alarmy bezprzewodowe Etiger to doskonały wybór dla osób chcących poczuć bezpieczeństwo już dziś. Wysoki stopień hałasu generowany za pomocą syreny akustycznej zniechęca do prób włamań a nowoczesny elektroniczny system zarządzania rozbrojeniem i uzbrojeniem alarmu pozwoli na poczucie kontroli nad swoim bezpieczeństwem. Różne wersje alarmów Etiger w dobrej cenie pozwolą dostosować wybór do budżetu a także podnieść bezpieczeństwo nawet niewielkim nakładem środków 

Zalety alarmów Etiger

Główną zaletą zamontowania alarmu domowego jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa sobie i domownikom. Klasyczne alarmy nie zawsze stanowią dobry wybór w granicach budżetu przeciętnego gospodarstwa domowego. Sklep z alarmami Etiger pozwala na dostęp do wielu alarmów o różnym stopniu złożoności dzięki którym będziemy mogli zdecydować co nas interesuje. Alarmy odstraszające, wzywające policję, czy nawet otrzymanie zwykłej informacji na telefon o zdarzeniu może znacząco podnieść bezpieczeństwo naszego domostwa. Zakup alarmu i jego instalacja jest prosta a wystarczy stosować się do instrukcji dołączonej do sprzętu. Nowoczesne elektroniczne alarmy pozwolą na odblokowanie domu nawet dziecku bez obawy o wystąpienie fałszywego alarmu.

Dostęp do internetu i niezależne zasilnanie pozwolą na działanie takiego alarmu nawet przy wcześniejszym odłączeniu prądu. Dodatkowe opcje bezpieczeństwa spowodują że z łatwością wrócimy do zdarzeń które miały miejsce nawet pół roku wcześniej. 

Dlaczego alarmy Etiger są tak dobre?

Alarmy Etiger nie stanowią zamkniętego systemu bezpieczeństwa z zewnętrzną firmą ochroniarską dlatego właśnie może pozwolić sobie na nie dosłownie każdy. Decydując się na montaż tego alarmu będziemy mieli pewność że nasz dom jest chroniony przy czym nie wydamy tym samym tysięcy złotych rocznie na utrzymanie alarmu w stanie gotowości. Nowoczesny system proponowany przez Etiger zapewnia dostęp do bezpieczeństwa domowego z pozycji smartfonu a także daje poczucie bezpieczeństwa nawet z drugiego końca świata. Mimo niskiej ceny zapewnia on odpowiednio głośny alarm i możliwości odstraszające, które bardzo szybko zniechęcą włamywacza. Alarmy te stanowią doskonała i powszechnie dostępną ochronę domu nawet dla osób ze stosunkowo niewielkim budżetem domowym. Nowoczesna technologia i bezpieczeństwo łączą się dziś. 

Sprawdź również: Alarmy Maxkin, Konwertery SAT, Konwertery satelitarne LNB Monoblock
Znajdziesz u nas również producentów: uClanAxingDUR-line

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl