Etiger czujniki bezpieczeństwa

Etiger czujniki bezpieczeństwa to innowacyjne urządzenie, które powinno znajdować się w każdym domu, za sprawą funkcji, które posiada.  Zakres możliwości czujników jest bardzo szeroki i dostosowany do naszych potrzeb. Niektóre z czujników zawierają w sobie elektroniczne elementy, które wykrywają w swoim polu ruch, pozwalające wyłączyć inne urządzenia w mieszkaniu. Czujniki bezpieczeństwa to także systemy alarmowe, które włączają się w przypadku wykrycia ruchu. Dzięki zintegrowanemu przełącznikowi czasowemu, oszczędzamy na kosztach energii, które możemy przeznaczyć na inne wydatki. Ponadto określone czujniki posiadają funkcję wskaźnika Led, który informuje o otwartych drzwiach lub oknach, dzięki czemu nasze poczucie bezpieczeństwa ulega znacznej poprawie.  

Etiger czujniki bezpieczeństwa - zapewnij bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie

Etiger czujniki ruchu to jedne z elementów rozbudowanego systemu bezpieczeństwa, które jest bezprzewodowe. To małe urządzenie zapewni bezpieczeństwo dla Ciebie oraz Twoich bliskich. Czujniki charakteryzuje poręczny, mały rozmiar oraz odległość transmisji nawet do 80 metrów na otwartej przestrzeni. Wysokiej klasy czujniki bezpieczeństwa, wyróżnia oszczędność energii za sprawą niskiego poboru prądu, łatwy montaż oraz niezawodność. Urządzenia są ponadto zabezpieczone przez oderwaniem od miejsca, w którym są zamontowane. Każda próba manipulacji czujnikiem kończy się włączeniem głośnego alarmu. Mają za zadanie chronić nasz dom przed nieproszonymi gośćmi oraz nasze zdrowie, przed osobami niebezpiecznymi.

Etiger czujniki ruchu - idealne dla osób ceniących sobie komfort bezpieczeństwa

Etiger czujniki bezpieczeństwa sklep oferuje szeroki dostęp do najwyższej jakości produktów, które idealnie się sprawdzą w każdym domu. W asortymencie sklepu znajdziecie Państwo czujniki bezpieczeństwa, które mają różne możliwości, dzięki czemu dopasujemy je do swoich potrzeb. Na stronie internetowej Bitsmart.pl czeka szeroka gamma różnorodnych elektronicznych produktów, które ułatwiają codzienne życie. Etiger czujniki bezpieczeństwa dobra cena, która zaskoczy niejednego kupującego. To małe i praktyczne urządzenie sprawi, że będziesz czuł się bezpiecznie w swoim mieszkaniu. Mały, a zarazem niezbędny wydatek z pewnością polepszy Twój komfort życia, a poziom poczucia bezpieczeństwa wzrośnie. Co najważniejsze ich użycie i podłączenie jest naprawdę proste, za sprawą załączonej instrukcji obsługi. Nie musisz więc posiadać specjalistycznych zdolności, aby poradzić sobie z tego typu urządzeniami. 

Sprawdź również: Alarmy Maxkin zestawy, Maxkin alarmy akcesoriaEtiger Sygnalizatory Wi-Fi
Znajdziesz u nas również producentów: Space Home Alarm, ProMedixOfiber

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl