Cybanty czopy antenowe 

Odpowiednie mocowanie to niezwykle ważny element instalacji anteny satelitarnej. Antena powinna być zamontowana wysoko i być skierowana w stronę południową lub w stronę nadajnika DBV-T. Oznacza to w przypadku domów jednorodzinnych zwykle mocowanie na kominie. Jeśli jest to niemożliwe, alternatywą jest maszt antenowy o odpowiednio dostosowanej długości. Rozwiązanie takie może być konieczne także w blokach, szczególnie na niskich piętrach budynku. Konieczne jest wtedy uniesienie anteny, co może wymagać pomocy fachowca a także zastosowania profesjonalnych elementów mocujących.

Cybanty antenowe – odpowiednie zabezpieczenie instalacji

Solidnie skonstruowane cybanty antenowe pozwalają na umocowanie anteny w taki sposób, aby możliwa była jej bezpieczna regulacja, a także aby jej położenie nie zmieniało się. Niewłaściwe mocowanie sprawia, że sygnał telewizyjny może być niestabilny. Mogą pojawiać się zakłócenia wywołane interferencją z okolicznymi budynkami i drzewami. Można temu zapobiec montując antenę w odpowiedni sposób i przy użyciu profesjonalnych materiałów. Cybanty są oferowane z odpowiednią kostką i dostosowanymi nakrętkami. Mogą służyć mocowaniu anten satelitarnych do masztu antenowego, balkonu lub do łączenia poszczególnych masztów ze sobą. Kluczową częścią masztu jest jego szczyt, który z racji na wysokie położenie i ekspozycję na siły natury może być podatny na uszkodzenie. Czopy antenowe to niewielka nakrywka dla szczytu masztu antenowego stanowiące jego zabezpieczenie i chroniące wyjście kabli antenowych. Oferujemy czopy antenowe w średnicy od 42mm do 60 mm w zależności od zapotrzebowania Klienta.  Są wykonane z wysokiej jakości plastiku, który gwarantuje doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi oraz charakteryzuje się dużą trwałością.

Czopy antenowe – dobra cena, świetna jakość

Dzięki naszym producentom możemy zaoferować Państwu cybanty oraz czopy antenowe o doskonałej jakości w cenie na każdą kieszeń. Warto zainwestować w produkt o wysokiej renomie, który zapewnia najlepsze zabezpieczenie dla założonej anteny. Cybanty antenowe sklep to najwyższa klasa w montażu anten satelitarnych i doskonała inwestycja na lata świetnego sygnału telewizyjnego i najlepszej jakości. Polecamy także czopy antenowe, dobra cena Cię zaskoczy. Sprawdź naszą ofertę i znajdź produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Instalacja jest intuicyjna i zajmuje tylko chwilę a zapewnia spokój ducha i właściwe funkcjonowanie instalacji na długo. Cybanty antenowe sklep zadba o Twoją wygodę i komfort.

Sprawdź również: Uchwyty antenowe kominoweUchwyty masztu, Mierniki 
Znajdziesz u nas również producentów: Pych International ElectronicsCSSB, TMT

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl