Alarmy Etiger centrale i zestawy

Alarmy Etiger zestawy to wysokiej jakości, nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa domów, mieszkań oraz innych miejsc. Ogromną zaletą tych systemów jest ich łatwy montaż i bezproblemowa obsługa. Dzięki wykorzystaniu częstotliwości radiowej, alarmy bezprzewodowe Etiger centralne działają bez konieczności stosowania jakichkolwiek kabli. Nic więc dziwnego, że rozwiązanie to cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wielu właścicieli domów, mieszkań, biur, hoteli i nie tylko.

Profesjonalne alarmy Etiger dla każdego

Alarmy Etiger zestawy można montować w różnych kluczowych miejscach, w których istnieje ryzyko pojawienia się intruzów, złodziei i innych nieproszonych gości. Niewątpliwym atutem tego rozwiązania jest fakt, że całym zestawem alarmowym można sterować w bardzo wygodny sposób przy pomocy telefonu. Alarmy bezprzewodowe Etiger centralne posiadają bowiem wbudowane nadajniki GSM umożliwiające uzbrajanie, rozbrajanie i kompletną konfigurację za pośrednictwem wiadomości SMS oraz specjalnej aplikacji współpracującej z systemem Android oraz iOS. Po przypisaniu numeru telefonu, centrala będzie przesyłać użytkownikowi informacje niezależnie od tego gdzie będzie się on znajdować. Aby móc korzystać z komunikacji GSM, wystarczy włożyć do centrali kartę SIM dowolnego operatora. Wszystkie elementy systemów alarmowych Etiger działają w częstotliwości radiowej, która nie jest łatwa do zakłócenia. Oznacza to, że są to bardzo skuteczne i niezwykle praktyczne zabezpieczenia, którymi powinien się zainteresować każdy, komu zależy na maksymalnym poziomie bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.

Alarmy Etiger zestawy - nowoczesne i niedrogie rozwiązania

Alarmy Etiger zestawy sklep oferuje swoim klientom najwyższej jakości rozwiązania Etiger obejmujące centrale i urządzenia bezprzewodowe czy też kamery IP do monitoringu. Niewątpliwą zaletą tych systemów jest ich przystępna cena oraz szybka i bezproblemowa instalacja bez konieczności używania jakichkolwiek kabli i przewodów. Alarmy Etiger zestawy dobra cena na pewno spełnią nawet najbardziej rygorystyczne wymagania klientów.  Wystarczy tylko skorzystać z taśmy dwustronnej oraz śrub, aby przymocować te urządzenia do ścian. Sama konfiguracja jest bardzo łatwa i polega na przyłożeniu czujki do centrali, przypisaniu strefy i aktywowaniu jej ruchem. Bez wątpienia warto zainwestować w te rozwiązania, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa swojego domu, mieszkania, biura czy też innego miejsca.

Sprawdź również: Etiger alarmy akcesoriaEtiger czujniki bezpieczeństwa, Etiger Sygnalizatory Wi-Fi
Znajdziesz u nas również producentów: OctagonFracarro, Ofiber

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl