Biurka regulowane elektrycznie, ręcznie

Biurka są nierozerwalnie związane z miejscem pracy, z gabinetami domowymi, a także pokojami dziecięcymi, a najdogodniejszym wyborem spośród dostępnych na rynku będą bez wątpienia biurka regulowane.

Biurko, którego wysokość można regulować idealnie nadaje się dla dzieci, a szczególnie w domu, gdzie jest ich więcej niż jedno i trzeba dopasowywać wysokość roboczą blatu do poszczególnych pociech. Dotyczy to również biur oraz pomieszczeń open space, gdzie z jednego biurka korzysta wiele osób o różnym wzroście.

Konfiguracja biurka regulowanego do pracy siedzącej i stojącej

Biurka elektryczne z regulacją wysokości, a także dużym wyborem stelażu i blatu, stwarza możliwość jego dowolnej konfiguracji, zgodnej zarówno z potrzebami ergonomicznymi, jak i aranżacyjnymi. Różne kolory blatów oraz różne kolory stelaży powodują bezproblemowe dobranie odpowiedniego do danego pomieszczenia, spersonalizowania pod pracownika lub wielu, a także do stylu prowadzonej w nim pracy.

Biurka regulowane nie stwarzają problemów przy ich obsłudze, nie męczą pracowników ani ewentualnie dzieci i mogą być w dowolnej chwili dopasowane do zaistniałych potrzeb. W firmach ciągle może dochodzić do wymagań chwili, gdy zachodzi konieczność zmiany wysokości blatu biurka, np. przy pojawieniu się w pracy nowego pracownika albo w salce konferencyjnej, gdy z biurka ustawionego pod pozycję siedzącą zachodzi konieczność zmiany położenia blatu na pozycję stojącą, gdyż na rozłożoną dokumentacją musi pochylić się kilka osób.

Jest to również wygodne na co dzień dla zasiedziałego już w firmie pracownika, który przecież nie musi wykonywać całej pracy na siedząco. Nie jest to pomysł nowy, ale od dawna w firmach funkcjonujący. Umożliwia pracę w dowolnej pozycji, co sprzyja wyraźnie podnoszeniu wydajności pracy i umożliwia pracownikom wygodę podczas wykonywania zleconych zajęć.

Menadżerzy w firmach już dawno zdali sobie sprawę z tego, że dobrze dobrany sprzęt do biura podnosi wydajność pracy, a biurko regulowane z całą pewnością należy do sprzętów bardzo wygodnych. Pracownicy oszczędzają sobie zmęczenia podczas przybierania coraz to nowych pozycji przy biurkach, mogą ich wysokość dopasowywać do potrzeb swoich jak i kolegów, a to sprzyja zmniejszeniu obciążeń, przeradzając się w zwiększenie wydajności w pracy. Również dzieci przy biurku wygodnie regulowanym nie będą się szczególnie męczyć podczas odrabiania lekcji.

Zarówno stelaż, jak i blat biurka można w naszym sklepie dobrać dowolnie do potrzeb i stworzyć de facto samodzielnie przygotowany mebel. Stelaże posiadają wygodny elektryczny mechanizm regulacji wysokości, którego dwa silniki zapewniają szybką, płynną i komfortową zmianę wysokości blatu.

Sprawdź również: Biurka elektryczne, Stelaże biurkowe, Piloty do tunerów
Znajdziesz u nas również producentów: SUNHANSSkymasterUBIQUITI

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl