Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Lampy bakteriobójcze i antybakteryjne

Nowoczesne lampy bakteriobójcze to urządzenia sterylizujące, które likwidują skutecznie bakterie z różnych powierzchni. Dzięki temu są one sterylne i możliwe do użytkowania przez kolejne osoby bez ryzyka powstania zakażenia. Sprzęt tego rodzaju jest szeroko wykorzystywany w branży medycznej oraz kosmetycznej. Charakteryzuje się on wysoką skutecznością działania oraz wieloletnią niezawodnością. Warto dodać, że lampy antybakteryjne są wykorzystywane nie tylko do likwidacji bakterii z różnych powierzchni, ale również do oczyszczania powietrza.

Praktyczne i nowoczesne urządzenia sterylizujące

Lampy bakteriobójcze są praktycznymi urządzeniami łatwymi w użyciu dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych użytkowników. W ofercie naszego sklepu można znaleźć małe urządzenia, które skutecznie dezynfekują pomieszczenia. Są one nie tylko łatwe w użyciu, ale również w transporcie. Technologia, na podstawie której działają nowoczesne lampy antybakteryjne wykorzystuje promieniowanie UV w zakresie 185-254 nm. Bardzo często lampy takie korzystają również z ozonu. Takie połączenie umożliwia skuteczną likwidację bakterii oraz oczyszczanie powietrza znajdującego się w pomieszczeniu. Obsługa jest bardzo łatwa i polega na używaniu przycisku włączania i wyłączania. Dodatkowo stosowane jest specjalne zabezpieczenie polegające na tym, że lampa jest wyłączana automatycznie po kilkunastu minutach. Sprzęt taki nadaje się do używania w miejscach, takich jak szafy, toalety, kabiny prysznicowe, wnętrza pojazdów czy też pomieszczenia w szpitalach, ośrodkach zdrowia, gabinetach specjalistycznych, salonach kosmetycznych, hotelach i w wielu innych miejscach.

Solidny i niezawodny sprzęt wysokiej jakości

Lampy bakteriobójcze sklep oferuje swoim klientom dostęp do wysokiej jakości lamp wykonanych z bardzo trwałych materiałów. Zapewniają one skuteczne i wydajne działanie oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, wstrząsy, upadki, itp. Lampa działa niezawodnie przez długi czas, nawet w przypadku częstego i długotrwałego użytkowania. Jest więc odporna na przedwczesne zużycie oraz na wiele innych negatywnych czynników mogących spowodować pogorszenie działania czy też spadek jakości i wydajności. Lampy bakteriobójcze dobra cena zaskakują swoją skutecznością i szerokim zastosowaniem w wielu różnych miejscach. Pomimo swojej wysokiej jakości i trwałości, urządzenia te są oferowane w atrakcyjnych cenach dopasowanych do potrzeb klientów dysponujących większym i mniejszym budżetem. Szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie lampy dopasowane do własnych wymagań.

Sprawdź również: Lampy discoLampy z głośnikiem, Lampy Downlight
Znajdziesz u nas również producentów: mutantENGEL, Tratec

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl