Multiswitche satelitarne 1xSAT + DVB-T

Multiswitche satelitarne 1xSAT + DVB-T to bardzo nowoczesne urządzenia, które wraz z konwerterem satelitarnym służą do dostarczania sygnałów telewizji satelitarnej z anteny do odbiorników TV SA. Również możliwe jest dystrybuowanie sygnałów satelitarnych na przykład z dwóch różnych anten do dwóch innych abonentów. Z pomocą multiswitchów 1xSAT + DVB-T  selekcja sygnałów satelitarnych jest prowadzona swobodnie dla każdego odbiornika. W dużym skrócie jest to urządzenie do dystrybucji sygnału TV naziemnej i satelitarnej za pomocą jednego kabla.

Sygnały telewizji satelitarnej oraz naziemnej biedną dwoma odrębnymi torami w  instalacji antenowej i są łączone dopiero w urządzeniu multiswitch. Urządzenie to odbiera dwa sygnały równocześnie i niezależnie. Sygnał telewizji satelitarnej jest wzmacniany w multiprzełączniku za pomocą tranzystorów. W telewizji naziemnej wzmocnienie tego sygnału jest zazwyczaj opcjonalne.

Multiswitche 1xSAT + DVB-T - do instalacji RTV/SAT

Multiswitche 1xSAT + DVB-T sklep oferuje dostęp do profesjonalnych urządzeń multiswatch. Multiswitche 1xSAT + DVB-T nazywane również multiprzełącznikami i pomagają w połączeniu sygnału z TV naziemnej DVB-T oraz TV satelitarnej SAT.  W ofercie zazwyczaj dostępne są przełączniki instalacji  5-cio wejściowe 5/x służące do obsługi jednej satelity (jest to najczęstsze rozwiązanie stosowane w instalacji w kraju- ustawiamy antenę satelitarną na sygnał HotBird 13.0e) jak i wersję 9/x dla konsumentów zainteresowanych odbiorem sygnału z dwóch różnych anten satelitarnych, np Astra 19.2e oraz HotBird 13.0e. Oba multiswatche wymagają użycia konwertera typu Quattro lub dwóch w przypadku zastosowania dziewięciowejściowych przełączników. 

 

Multiswitche 1xSAT + DVB-T - urządzenia do domów jednorodzinnych

Multiswitche 1xSAT + DVB-T dobra cena zadowoli wszystkich konsumentów zainteresowanych tym rozwiązaniem w swoim domu.Jest ono stosowane w przeróżnych miejscach i instalacjach, powstających głównie na potrzeby domów jednorodzinnych bądź niewielkich bloków mieszkalnych, jak również także szpitali, hoteli czy pensjonatów. Multiswatch może być kluczową częścią jeżeli chodzi o instalacje satelitarne z wieloma tunelami. Konwerter typu Quatro przekazuje sygnał telewizyjny z anteny satelitarnej do wielu telewizorów w tym samym czasie. Multiswatch jest potrzebny również w sytuacji gdy sygnał telewizyjny odbierany jest z dwóch miejsc jednocześnie- za pomocą anteny SAT oraz DVB-T. Jest to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort.

Sprawdź również: Rozgałęźniki sygnałówMultiswitche kaskadowe, Multiswitche końcowe
Znajdziesz u nas również producentów: ZBAMSpace Sport Action, Spacelab

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl